Akrep Burcu 2019 Yorumu

akrep

AKREP BURCU 2019 ASTROLOJİ YORUMU

Sevgili Akrep Burçları ve bilhassa Yükselen Akrep Burçları;

2018 yılını hayatlarımızı değiştiren bir sürü gündemle geride bırakmak üzereyiz. Bu yıla damgasını vuran en büyük gökyüzü olaylarından biride URANÜS Gezegeninin 7 yılda bir gerçekleştirdiği burç geçişiydi. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz Mayıs ayında Uranüs Koç burcundaki seyrini tamamlayıp Boğa Burcuna şaşaalı bir geçiş yapmıştı. Ancak Koç Burcuna Kasım ayında geri döndü. 2019 Mart Ayında 77 yıl Koç Burcuna dönmemek üzere tekrar Boğa burcundaki seyrini devam ettirecek.

Boğa burcunda başlayan Uranüs döngüsü Mayıs ayından beri ülkemizde de para hareketliliğinin ve Uranüsün çılgın yapısının ne kadar sarsıcı olabileceğini bize gösterdi. 2. Evde konuşlanan bu transit para ve finansal anlamda yüksek kazanımların ve kayıpların adeta habercisiydi.

Ülkemiz için baktığımızda 2019’un ana teması “Kazancına göre harca, kaynağın yetsin!” olacak. Jüpiter Türkiye’nin para evinde Yay burcu ile şanslı bir kavuşum yapacağından ya kaynak artışı söz konusu olacak yada olan bereketlenecek olarak gözükmekte. Bu durumun mantıklı açıklaması gelirlerdeki artışın yanında giderlerde yapılacak daralma ile olacaktır.

Bunu da oku :  Akrep Burcu Kadını - Boğa Burcu Erkeği Uyumu

Not: Gündem yorumlarımızı okurken özellikle yükselen burçlarınızı dikkate almanızı tavsiye ederiz.

Yükselen Akrep Burcunu 2019 yılında Neler Bekliyor?

Sevgili Yükselen Akrep’ler,

Bu sene daha çok seyahat edebilirsiniz. Öğrenciyseniz, öğrenci olmak üzereyseniz, uzun yıllar boyunca size fayda sağlayacak etkiler yaşayabilirsiniz. Girdiğiniz sınavlarda başarı veren bu etki daha çok yazacağınız, çizeceğiniz, düşüneceğiniz bir yılın adeta habercisi gibidir. İşinizle alakalı bağlantılı ilişkiler geliştirebilirsiniz. Öğrenmek ve kendinizi eğitmek yoğun şekilde destekleyecektir.

Jüpiter para ve maddi kaynaklarınızı bol bol bereketlendirecek olan bir kavuşum sağlıyor. Kendi eforunuzla kazandığınız paraları ifade eder. Bu anlamda gelirinizin yükseleceğini söyleyebiliriz. İstikrarlı ve kolay kazanımlar mevcuttur. Ya da kazandığınız paranın size yetmesi daha mümkün gözükebilir gözünüze. Maddi konuları daha az kafanıza takar olacaksınız. Yeteneklerinizi paraya çevirme şansınız yüksektir. Eğitim ve kurslar için güzel bir zaman.

Ayrıca kendi soyadınızı taşıyan aile bireylerinizin hayatlarında ki maddi kazanımlarıda ifade ediyor olabilir.

Satürn bilgi ve becerinizin artması için sorumluluk verecektir. Bu gelişimin biraz zaruri yanları söz konusu olabilir. Örneğin iş yerinde farklı bir pozisyona getirilirsiniz mecburen yetebilmek adına fazla efor harcayabilirsiniz. Dahası bilgi ve becerileriniz size yetmeyebilir. Tatmin olmayabilirsiniz. Derinleşerek biraz daha verimli geçirmeniz gerekiyor. Konfor alanınızdan çıkma zamanı…

Bunu da oku :  Akrep Burcu Kadını - Terazi Burcu Erkeği Uyumu

Kardeşlerinizle ilgili sıkıntılar yada farklı gündemleri olabilir. Onlarla ilgilenirken iletişiminizde tatmin olmayabilirsiniz.

Uranüs’ün Boğa burcundaki tekrar seyri Mart-2019’da gerçekleşecek. İlişkiler konusunda aniden değişecek etkiler verebilir. Aniden evlenme ve boşanma kararı aldırabilir. Ticari ilişkilerde ani gerginlikler yaşayabileceğiniz gibi ani ortaklık teklifleri de alabilirsiniz. Hazırlıklı olmanızda fayda var…

Aylık yorumlarımızda tekrar görüşmek üzere, 2019 yılını içinizden geldiği gibi keyifli ve huzurlu geçirmeniz dileğiyle…

(Visited 2 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment