Akrep Burcu Kadını – Aslan Burcu Erkeği Uyumu

akrep-burcu_aslan-burcu

Akrep Burcu Kadını – Aslan Burcu Erkeği Uyumu
Akrep kadını ve Aslan erkeği, tutkulu bir sevgi dolu, aşk hayatına sahip olabilir ve bu ikilinin ilişkisi ilgi çekici ilişkilerden biridir. Aslanın liderlik ruhu ağır bastığından, onun bu tavırları akrep için oldukça çekicidir. Bu ilişki, akrep için zorlayıcı olabilir. Çünkü en az aslan kadar ön planda ve lider olmayı sever bir akrep. Bu da, aslanın gerisinde kaldığı durumlarda hırçın olabileceği anlamına geliyor. Aslan, partnerine ona değer verdiğini ve sevdiğini gösterirse, akrep de boş yere hırçınlık yapmaktan vazgeçecektir. Akrep ve aslan burç uyumu, özellikle yatakta bizden yüksek not alıyor. Her ikisi de cinselliğe oldukça düşkün olduğundan, özellikle akrep kadını ve aslan erkeği çok iyi bir beraberlik olabilir. Ateş grubuna mensup aslan ve su grubuna mensup akrep burcunun ilişkisi, başlarda zor olabilir. Bu zorluklar aşılırsa ikili birlikte mutlu günler geçirecektir.

Aslan burcu, yoğun duygularla dolu ve tutkulu bir aşık olan Akrep burcunun büyüsüne çabuk kapılacaktır. Bu iki burcun ilişkilerini zorlayacak en önemli nokta her ikisinin de sabit fikirli olması ve kararlarından vazgeçmemesi olacaktır. Akrep burcu sevdiği zaman tüm benliği ile sevdiğinden bu durum Aslan burcunun çok hoşuna gidecektir. Bir kavga anında her iki taraf da kararlarından vazgeçmediğinden barışmaları kimi zaman zor olacaktır ancak her iki taraf da sevdiğine sadık olduğundan uzun ömürlü bir ilişki olması kuvvetle muhtemeldir.

Bunu da oku :  Koç Burcu Kadını - Başak Burcu Erkeği Uyumu

Birliktelikleri heyecan dolu ve kalıcı olabilir. Her iki tarafın da lider olmaktan hoşlandığını düşünürsek, aslan ve akrep burçları, birbirleri için çok dişli rakipler. Çünkü her ikisi de ilişkide yönetilen taraf değil, yöneten taraf olmak isterler. Her ikisi de kıskançtır ama kıskanılmayı sevmezler. Karşılarındaki kişinin en az kendisi kadar kıskanç olması ise daha ilişkinin başında onları korkutabilir. İkilinin cinsellikte bir uyum sergileyeceklerinden şüphe yok. Ama aynı uyumu günlük hayatta da göstermeleri için biraz uğraşmaları gerekiyor. Bu en tuhaf ilişkilerden biri ama her zaman da iyi gitmiştir. Aslına bakarsanız, bu ikili için çok da umutsuz konuşmamak gerekiyor. Çünkü birinin diğerini yönetmesi, diğerinin hoşuna gidebilir ve bir anda kedi gibi uysal biri olabilir.

Denemeye değen aynı zamanda çok emek isteyen bir beraberliktir. Tabi bunun için arada gerçek aşkın olması gerektiğini de unutmamak gerekiyor. Aslan burcu, akrebin beklediği aşkı, tutkuyu, güveni ve sadakati gösterebilirse, akrep de zehrini akıtmak zorunda kalmayacaktır. Bu ilişkinin ne kadar süreceği ise tamamen ikisinin ellerinde. Bir ömür mutlu olmak için, bir hayli uğraşmaları gerekebilir. Aslanın büyük ve cömert bir kalbi vardır ve her şeye kollarını açarak canı gönülden yaklaşır. Akrep insanı kontrol altına almak ister, Aslan ise kraldır. Daha en başından güç savaşına girersiniz. İkinizde güçlü karakterlere sahipsiniz ve sabit fikirlisiniz. Bu ilişki kolay olmayacaktır.

Bunu da oku :  Boğa Burcu Kadını - Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

Akrep Burcu burcu kadını ve Aslan burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 41 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment