Akrep Burcu Kadını – Kova Burcu Erkeği Uyumu

akrep-burcu_kova-burcu

Akrep Burcu Kadını – Kova Burcu Erkeği Uyumu
Akrep ve Kova ilk anlarda Fiziksel olarak ortaya çıkan çekim, Akrebin ihtiraslı yapısıyla karşılaşınca, Kovayı ürkütebilir. Oldukça kıskanç, talepkar davranışları olan Akrep ile, bağlanmayı ve söz vermeyi sevmeyen Kovanın uyumu yakalama olasılıkları oldukça zordur, birlikteliğinde çok fazla sorun yaşar. Ama Akrep burcu, zeki insanlara hayrandır. Fazlasıyla zeki ve aklı başında olan bir kova da zekası ile akrebi etkilemeyi başarır. Kova burcu duygusal değildir ve fazla bağlanmaz. Siz ise tam tersi sıcak duygulara sahipsiniz ve birlikte olduğunuz insanla çok ilgilisiniz. Fazlasıyla kıskanç bir burç olan akrep, sevdiği kişiyi her an takip halindedir ve tam anlamıyla onun bir kafeste hissetmesine neden olabilir.

Akrep burcu duygusaldır ve sezgileriyle hareket eder. Buna karşılık Kova duygusal değildir fazla bağlanmayı sevmez. Akrep burcu ise derin duygular yaşamayı, tutkuyu ve ilgilenilmeyi çok sever. Bu ilişkide tarafları birbirinden ayıran en önemli nokta burası olacaktır. Akrep burcunun duygusallığı daha ağır basar. Kova mantıklıdır. Duygularını fazla belli etmez. Dolayısıyla Akrep duygusal tatminsizlik yaşayabilir. Bu iki tipin uzun vadede uyumlu bir ilişki yakalaması zordur.

Bunu da oku :  Akrep Burcunun Genel Özellikleri

Akrep ve Kova bu ikilinin uzun süreli huzurlu bir birlikteliği bir arada sürdürmesi hiç de kolay olmaz. Her iki burç da sabit ve inatçı doğaları nedeniyle, kişilik çatışmalarına yönelebilirler. Akrepler Kovaların akılcı ve farklı yaklaşımlarından etkilenirler ancak onları fazla uzak ve kontrol altına alamayacaklarını anladıkları için mesafeli kalmaya çalışırlar. Bu beraberlikte, her iki burç da kendi olmayan özelliklerini diğerinde görerek birbirlerinden etkilenebilirler. Kova Akrebin duygusal derinliğini ve gücünü hisseder.

Onun gizemli karakterine doğru çekilecektir. Akrep de Kovanın orijinal görüşleri ve net bir objektifliğe sahip olmasından etkilenir. Ancak Kova sosyal bir burçtur ve kişisel tutkularının üzerine çıkabilir. Halbuki Akrep daha bire bir ve kontrol edici bir karaktere sahiptir. Eğer Akrep sıkı bir kontrol ya da endişeli bir yaklaşıma sahipse, Kova buna uzun süre dayanamayacaktır. Bu iki burcun tartışmaları oldukça sert geçebilir. Bu beraberlik aşk hayatında iş hayatında göre daha olumlu sonuçlar getirebilir. Arkadaşlık ise ancak ortak ilgi ve bilgi düzeyin bağlı olacaktır.

Yatak da benzer problemlerin yaşanması söz konusudur. Akrebin hayatında cinselliğin önemi oldukça büyüktür. Oysa ki, Kova cinsellikten çok daha uzak bir yapıdadır. Akrebin tutkulu yaklaşımları, Kovayı ilk zamanlarda harekete geçirse de, zamanla Akrep ile yaşanan cinsellik bir angarya halini alabilir.

Bunu da oku :  Oğlak Burcunun Genel Özellikleri

Akrep Burcu burcu kadını ve Kova burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %60 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 14 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment