Akrep Burcu Mart Ayı Yorumu

akrep_mart_2019

Akrep Burcu Mart 2019 Astroloji Yorumu

Sevgili Akrep Burçları ve bilhassa Yükselen Akrep Burçları;

Not: Gündem yorumlarımızı okurken özellikle yükselen burçlarınızı dikkate almanızı tavsiye ederiz.

Mart ayına damgasına vuran Merkür Retrosu, 6 Mart’ta yaşanacak bir Yeniay ile Venüs’ün Kova burcu transiti bu ay dikkat çeken gökyüzü olaylarından. Üstüne üstlük Uranüs tekrar burç değiştirerek, 7 yıl orada kalmak üzere Koç burcundan Boğa burcuna geçiş yapacak.

6 Mart’ta Balık burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek Yeniay ile bahar başlarken aşkın kapılarını ardına kadar açacak. Yeni ilişkilerin göz kırptığı bu dönemde biraz işleri ağır almak en iyisi olacaktır. Biliyorsunuz ki 3 hafta sürecek Merkür Retrosu Mart ayında yaşamlarımıza selam verecek. Ayrıca evli iseniz çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Ayrıca çocuğunuzla ilgili bir başlangıç söz konusu ise bu durumdan kaygılanıyor olabilirsiniz.

4 Mart ila 29 Mart arasında gerçekleşecek Merkür gerilemesi bildiğiniz üzere teknolojik aletlerde, iletişim hatalarına ve eski sevgililerin sözüm ona geri dönüşüne gebe olacak. Her retro da hatırlattığımız gibi “Retro ile gelen, retro ile geri döner”, ikinci kez başlamadan önce bu uyarıyı unutmayınız. Merkür gerilemesinde yapacağınız fiziksel değişikleri ilk defa yapıyorsanız, retro sonrasına ertelemeniz faydanıza olacaktır. Sonuçları istediğiniz gibi sizi tatmin etmeyebilir.

İş hayatınızda veriminizin artacağı, bol bol zihnen kariyerinizle meşgul olacağınız bir döneme giriyorsunuz. İş başlangıçlarını malum retro sonrasına bırakmanızı tavsiye ediyoruz.

Bunu da oku :  Başak Burcu Şubat Ayı Yorumu

21 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşecek dolunayda perde arkasında gerçekleşen işlerinizin bir şekilde bitmesi, netleşmesi söz konusu olabilir. Fiziksel ve ruhsal sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem. Kasvetli atmosferi dağıtmaya çalışın. Ayrıca tatil için erken rezervasyon için güzel bir vakit.

Ev hayatınız, aile yapınız hatta gayrimenkul alımında ya da satımında bir ferahlama söz konusu olacaktır.

Uranüs’ün Boğa geçişi ilişkilerinizdeki anilikleri getirecek önümüzdeki 7 sene boyunca. Ani evlikler, ani boşanmalar, aşkların aniden başlaması, aniden sonlanması gibi durumlar sizi etkileyecek gibi gözüküyor.

Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve sevgi dolu bir ay geçirmeniz dileğiyle…

(Visited 11 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment