Aslan Burcu Kadını – Aslan Burcu Erkeği Uyumu

aslan-burcu_aslan-burcu

Aslan Burcu Kadını – Aslan Burcu Erkeği Uyumu
Aslan ve aslan bu ikili hakimiyet, hüküm etmek meraklısı olduğu için, kendisiyle aynı karaktere sahip bir partnerle anlaşmakta zorluk çekebilir. Özellikle her ikisi de burcun kuvvetli yanlarıyla donatılmışsa, anlaşmaları biraz zaman alan bu çift, aslında toplumsal yaşam için idealdir. Ama biraz çaba gösterip, biraz da fedakarlıkta bulunduklarında, hayata bakış açıları ve düşünce yapıları birbirlerine benzer. Aynı burçtan iki insanın anlaşmaları çok kolay da olabilir çok zor da. Aslında bu, biraz da onlara bağlıdır. Her ikisi de lükse oldukça düşkün olan bir çiftin maddi durumu, zaman zaman zorluklar yaşamalarına neden olabilir. İkisinden birinin biraz tutumlu olmasını tavsiye ediyoruz. Aslan burçları lider burçtur ve dışarıdan oldukça katı, soğuk görünebilir.

İki Aslan arasında çok uyumlu bir ilişki olabileceği gibi tamamen uyumsuz bir ilişki de olabilir. Hem kadın, hem erkek burç ateş grubudur ve aynı burçtan kadın ve erkeğin birçok ortak noktası olabilir. Her ikisi de hareketli, neşeli, girişken ve romantiktir. Hayatın güzelliklerine, gösterişe ve lükse oldukça düşkündür. Aynı zamanda da gururludur. Birbirlerine anlayış gösterdikleri ve karşı tarafı baskı altına almaya çalışmadıkları müddetçe ilişkileri yürüyebilir.

Bunu da oku :  Yengeç Burcu Kadını - Kova Burcu Erkeği Uyumu

Ancak içinde sıcacık ve yumuşak bir kalbi vardır. Karşısındaki kişi de aynı durumda olduğunda bu ilişki biraz zorlayıcı olabilir, ancak her ikisi de aynı özellikleri taşıdığından birbirlerini anlamakta fazla zorlanmayacaklardır. Hem kadın, hem erkek burç ateş grubudur ve aynı burçtan kadın ve erkeğin birçok ortak noktaları olabilir. Aslan burcu ve aslan burcu birlikteliğinde, ikilinin arasında harika ve kusursuz bir uyum olduğunu söylemek yanlış olur. Çünkü her ikisi de lider karakterlere sahip olduklarından, birbirlerini yönetmek isteyeceklerdir. Bu ilişki her şeye rağmen uzun süreli bir birliktelik olabilir. Çünkü birbirlerini anlamakta zorlanmayacak ve birbirlerine karşı daha anlayışlı olacaklardır.

Bu ilişkide ikilinin arasında bir uyum vardır. Bir eve iki aslanın biraz fazla olduğunu söyleyebiliriz. Ama ikilinin yükselenleri bu ilişkide oldukça etkilidir. Birisi alttan almayı öğrenirse, diğeri de ondan ders alacak ve birbirlerine karşı daha ılımlı davranacaklardır. Aslan ve aslan burcunun birlikteliği, genel anlamda özenilecek ve aklı başında bir birliktelik olacaktır. Birbirlerinin duygu ve düşüncelerine anlayış gösterdikleri müddetçe arzu ve isteklerine karşılık verebileceklerdir. Aslan burcu, ayakları yere sağlam basan bir karaktere sahip olduğundan, karşısındaki aslan ile aynı hayat görüşlerine sahiptir. Bu da, onları özenilecek bir çift yapıyor.

Bu ikili, tutkulu aşklarını cinsel hayatlarında da sürdürürler. Birlikte oldukça uyumlu olan çiftimiz, yatakta birbirleri ile uyum içinde olduklarından, aralarındaki elektrik yatakta da görülecektir ve birlikte yepyeni deneyimler denemekten hiç bıkmayacaklar. Bu ikilinin cinsel yaşamı oldukça aktif ve sıcaktır. Aslanın aşk oyunlarına düşkünlüğü, samimiyeti ve sevgisini gösterebilmesi seks yaşamlarının da oldukça doyurucu ve hareketli olmasında etkilidir. İhtiraslar ve tutkular bu ilişkide dolu dizgin yaşanacaktır.

Bunu da oku :  Akrep Burcu Kadını - Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Aslan Burcu kadını ve Aslan burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 26 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment