Aslan Burcu Kadını – Balık Burcu Erkeği Uyumu

aslan-burcu_balik-burcu

Aslan Burcu Kadını – Balık Burcu Erkeği Uyumu
Aslan ve balık burcu, balık burcu sevgiliniz hassas, duygusal ve romantiktir. Burada ortak bir yönünüz var çünkü Aslan burcu aşka aşıktır. Ama aslanın içindeki o liderlik ruhu, ikili ilişkilerine de daima yansır. Sevdiği kişiyi yönetmek konusunda oldukça başarılı olan aslan burcunun bazı burçlarla anlaşması bu nedenle oldukça zordur. Ancak balık gibi oldukça hassas ve duygusal bir burçla aslan ilişkisi iyiye işaret olabilir. Balık, sevmeye ve sevilmeye büyük önem verir. Aslan ise dışarıdan görülen sert görüntüsünün altında, aslında yumuşacık bir kalbe sahiptir. Ancak bir balık onun o yumuşak kalbini görebilir. Romantik sözler, romantik anlar bu ikiliyi birbirine daha çok bağlayacaktır.

Aslan ve Balık birbirinden çok farklı iki burçtur ve bir araya gelmeleri oldukça zordur. Aslan kadını hareketli, neşeli ve girişkendir. Balık erkeği ise duygusal, hassas ve romantiktir. Balık burcu ince düşünür ve hayalperesttir. Aslanlar ise başkalarının duygularına fazla önem vermezler. Yine de birbirlerine birçok konuda destek olacakları düşünülürse, kısa vadeli ve tutkulu bir birliktelik yaşayabilirler.

Bunu da oku :  Boğa Burcu Kadını - Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Balık insanının öpücüklere, dokunulmaya ve sevgiye sizden daha fazla ihtiyacı vardır. Sizin dışa dönüklüğünüze, sıcakkanlı, cömert oluşunuza ve sosyal hayata olan düşkünlüğünüze bayılacaktır. Su grubuna mensup balık burcu ve ateş grubuna mensup aslan burcunun ilişkisi, parmakla gösterilen örnek bir ilişki olacaktır. Bu ikilinin arasında kaçan kovalanır mantığı da vardır. Aslan kadını bu ilişkiden kaçarken, balık burcu erkeği onu kovalamaktan çok hoşlanacaktır. Zaman geçtikçe onu elde ettiğinde ise aslan ve balık ikilisi iyi bir çift olabilirler. Balık burcu kadını ise zor bir kadındır ve onun bu zorluğu, idealleri uğruna savaşmaktan vazgeçmeyen aslan erkeğinin çok dikkatini çekecektir.

Balık burcu ve aslan burcu birlikteliğinde, aralarındaki aşkın yanı sıra iyi birer dost da olacaklarının garantisini verebiliriz. Her ikisi de ailesi ve sevdikleri için uğraşır ve onlara yardım etmekten, onların yanında olmaktan büyük keyif alır. Bu durumda da bir araya geldiklerinde birbirlerinin dertlerini kendi dertleri gibi görecekleri için, aralarında kuvvetli bir bağ olacaktır. Balık burcu, hassastır ve duygusaldır. Bu durumda da ilgi bekleyeceğini bilmelisiniz. Balık burcu her daim ilgiye muhtaçtır. Aslan burcu, onun ihtiyaç duyduğu ilgiyi mutlaka göstermelidir. Aksi halde balık, sevilmediğini düşünebilir.

Yatakta Balık insanının verme kapasitesini göreceksiniz. Balık sizi sihirli bir ağ ile kendi hayal dünyasına götürecektir. Onun hayal gücü ve size olan hayranlığından çok heyecanlanacaksınız. Balık sizi hiç bilmediğiniz derinliklere götürecektir. Kadın ya da erkek Balık ona hükmetmenize eğer bu sizi çok mutlu kılacaksa göz yumacaktır. Onun için güç o kadar önemli değildir. Balık için fedakarlıkta bulunmak karşısındakine yapılan en büyük iltifattır.

Bunu da oku :  Başak Burcu Kadını - Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Aslan Burcu kadını ve Balık burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 128 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment