Aslan Burcu Kadını – İkizler Burcu Erkeği Uyumu

aslan-burcu_ikizler-burcu

Aslan Burcu Kadını – İkizler Burcu Erkeği Uyumu
İkizler tam size göredir, bu çiftin mutlu olmaması için hiçbir neden yoktur. Gülmek, eğlenmek ve yaşamın tadına varabilmek aslan ve ikizlerin temel ortak amacıdır. Aslan ve İkizler çifti, insanları etraflarına toplamak ve bir şekilde merkezde olmak için ellerinden geleni yaparlar. Her ikisi de girişken, öz güvenli ve hareketli burçlar oldukları için birbirleri ile uyum sağlamaları da zor olmayacaktır. Konuşkan hava burcu İkizler hayatınıza taze nefes getirecektir. Hava burçları ateş burcu Aslanın ateşini alevlendirir. Aslan, ikizler kadar olmasa da çapkın bir burç sayılabilir, ancak ikizlerin gözünün kimde olduğunu anlamak oldukça zordur.

İkizler erkeği tam Aslan kadınına göredir. Konuşkan ve girişken yapısıyla kolayca dikkat çeker. Ayrıca neşeli ve romantiktir. Espiritüel yaklaşımıyla Aslan kadınını kolayca etkiler. İlişkinin devam edebilmesi içinse Aslan’ın sahiplenici ve kıskanç tavırlarına hoşgörüyle yaklaşması şarttır. Seksüel açıdan iki taraf da arzulu ve isteklidir. Uzun vadede çok uyumlu ve faal bir birliktelik yaşayabilirler.

Bunu da oku :  Yay Burcu Kadını - Kova Burcu Erkeği Uyumu

Bu ilişkide her iki tarafın da fedakarlık yapması gerekir. İkizlerin şıpsevdi ruhu, aslanın çekiciliği ile buluştuğunda yepyeni bir ruh haline bürünebilir. Onu elde etmek için savaşan taraf ikizler olacaktır. Aslan lider ruhlu ve kıskanç burçlar arasında yer alıyor. Eğer ikizler, aslanın bu kıskanç tavırlarına meydan okuyabilirse, birlikte eğlenceli ve heyecanlı bir ilişki yaşayabilirler. Aslan burcu oldukça gururludur, onun bu tutumu karşısında ikizler neye uğradığını şaşırabilir. İkizlere sabırlı olmasını tavsiye ediyoruz. İkizler ilişkiniz hakkında konuşmak istediğinde sakın onu başınızdan savmayın. Bu, ona yapacağınız en yanlış hareket olacaktır. Konuşmaya ihtiyacı olduğu zaman onu dinlemelisiniz. Aslan burcu ve ikizler burcu birlikteliği, en uyumlu birlikteliklerden biri olmasa da, her ikisi de canlı ve aktif kişiler oldukları için, birlikte iyi bir ikili olabilirler. Bu ikili için birçok astroloji yorumcusu, yüksek şans bile verebilir. Öyle ki aslan ve ikizler evliliğinin de iyi bir seçim olacağını söyleyebiliriz. Kendilerinde olmayan şeyi karşı tarafta bulacakları için, bu ilişki yeni şeyler keşfedecekleri bir ilişki olacaktır.

Bunu da oku :  Aslan Burcu Ocak Ayı Yorumu

Yatakta her şey harika olacak. Elleri çok beceriklidir. Bazen onun daha az konuşup sizi daha çok okşamasını isteyebilirsiniz. İkizler burcu zeki ve dikkat çekici bir tiptir. Aslan burcu da zeki insanlara ilgi duyar. Ayrıca ikizler burcunun zarafeti, aslan burcunun daha ilk anda başını döndürebilir. Birbirinden çok farklı gibi görünen bu ikili, birbirlerini iyi bir şekilde tamamlayabilir. Bu ilişkide, ikizler burcunun keyfi yerinde olacaktır. Bu konuşmaktan çok seven burç, karşısındaki mantıklı aslan ile saatlerce sohbet etmekten çok hoşlanacaktır. Aslan burcu ateş grubuna mensup, ikizler burcu da hava grubuna mensup bir burçtur.

Ateş ve hava grubu birliktelikleri genellikle uyumlu ve uzun ömürlü birlikteliklerdir. Bu ilişkide ikizler burcunun gözleri parlar ve mutlu olur. Aslan burcu da onun mutluluğundan mutlu olmaktan çok hoşlanacaktır. Aslan Zodyak’ın en iyi öğretmeni olduğu için onu istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz. İkizlerin daha duygusal olmasını isteyebilirsiniz aslında oda kendine göre duygusaldır. Becerikli ve çok yönlü İkizler ile birlikteliğiniz çok renkli olacak ve ondan asla bıkmaz. Tutkulu bir aşka sahip olacaklardır ve birlikteliklerini evlilik ile mutluluğa adım atarlar.

Bunu da oku :  Koç Burcu Kadını - Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

Aslan Burcu kadını ve İkizler burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %80 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 49 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment