Aslan Burcu Kadını – Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

aslan-burcu_oglak-burcu

Aslan Burcu Kadını – Oğlak Burcu Erkeği Uyumu
Zodyak’ın aslan burcu ve oğlak burcu bu ikili kuvvetli ve dominant karakteri bir araya geldiğinde, ne aşk ne de romantizm hakimiyetini sürdürebilir. Aslan Burcu ve oğlak burcu bu ikilinin birbirine doğru çekilen ama kolayca birbirine katlanamayan bir çifttir. Küçücük tartışmalar bile anında büyük kavgalar dönüşüp, tatsızlık kaynağı olabilir. Ancak duygusal taraflarını ön plana almaları ve birbirlerini olduğunca kabul etmeleri durumunda uzun süreli bir ilişki yaşanabilir.Toprak grubuna mensup oğlak ve ateş grubuna mensup aslan ikilisinin birlikte iyi vakit geçirmeleri için, her ikisinin de çenesini tutması gerekebilir. Bu ikilinin anlaştığı bir nokta vardır ki o da her ikisinin de çalışkan olmasıdır. Aslan lüks bir hayata inanılmaz meraklıdır, dolayısı ile de paraya. Oğlak da paraya önem verir ancak bunu lüks harcamalardan çok kendini garanti altında hissetmek için harcar. Aslan hiç düşünmeden bir saate milyarlar verebilir, oğlak ise geleceğe yatırım yaparak o parayı araba almak için biriktirir. Ancak bu ilişki yürümez demek zor, çünkü her ikisi de oldukça tutkulu ve aileye düşkün burçlardır.

Bunu da oku :  Koç Burcu Aralık Ayı Burç Yorumu

Cömert ve aristokrat Aslan ile hırslı ve iş kolik Oğlak burçlarının birlikteliği mümkün, ancak iki tarafında da elinden geleni yapması şart. Aslan kadını romantik, neşeli, girişken ve lüks meraklısıdır. Oğlak erkeği ise Satürn tarafından yönetilir, tedbirlidir ve hayatı çok ciddiye alır. İki burcun insanı çok farklı olsa da birbirine iyi gelir. Seksüel açıdan da birbirlerinin isteklerini karşılarlar. Biraz çabayla uzun vadede uyumlu bir ritm yakalayabilirler.

Aslan burcu ve oğlak burcu birlikteliği için yürümesi zor bir ilişki diyebiliriz. Oğlak burcu yalnızlıktan hoşlanır. Kendini dinlemeyi ve tek başına vakit geçirmeyi sever. Bu durumda onu etkilemek ve bu tutkusundan vazgeçmesini sağlamak bir hayli zordur. Onun gerçek aşkı olmak için, sözcükler yeterli olmaz. O sözlere değil, davranışlara inanır. Eğer gerçekten seviyorsanız, aşkınızı kanıtlamalısınız. Ona değer verdiğinizi gösterin. Oğlak burcu, ilk bakışta soğuk görünebilir. Onun bu soğukluğu aslan burcunu daha ilk bakışta kendine çekebilir. Oğlak burcu, her daim ben kendime yeterim edalarında. Aslan burcuna bu ilişkide büyük iş düşüyor. İkilinin birbirinden farklı karakterlere sahip olduklarını düşündüğümüzde, anlaşmalarının zor olacağını da söylememiz gerekiyor. Oğlak burcu sevgiye ihtiyaç duyar duymasına, ama bu onun için hayattaki en önemli şey olsa bile gerçekten güvenmeden kimseye kendini tam anlamıyla açmaz.

Oğla burcu yatakta ise sizin ona olan ilgi ve hayran olmanıza bayılacaktır. Oğlak burcunu önce sakinleştirmeli ve kafasının içini boşaltmalısınız. Duyarlı ve sabırlı bir insan olan oğlak burcu, aslan burcunu elinde tutmak istiyorsa, onunla birlikte sosyalleşmek zorunda hissedebilir kendini. Oğlak burcu zaman zaman romantizmden uzaktır. Bu durumda aslan burcu, ona romantik sürprizler yaparak bu ilişkide dengeyi tutturmalıdır. Oğlak insanının sorumluluk duygusu çok gelişmiştir ve duygularını bastırır. Siz onu yavaş yavaş açmalısınız. Dışarıdan görünüşü tutucu, içe kapanık olsa da içinde tutku ve ihtiras kaynıyor olabilir. Ancak sizin gibi sıcakkanlı bir Aslan onu sorumluluklarından uzaklaştırıp rahatlatabilir. Oğlak burcu toprak elementinden olan aşk oyunlarının kralı Aslan burcu, cinsel yaşamlarında bir birilerine cevap verebilme kapasitesine sahiptirler. Ancak aralarındaki cinsel çekim oldukça yüksek olmasına rağmen, dominant rolü kimin üstleneceği konusundaki fikir ayrılıkları, inatlaşarak, seksten uzaklaşmalarına neden olabilir.

Bunu da oku :  Aslan Burcu Ocak Ayı Yorumu

Aslan Burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %40 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 33 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment