Aslan Burcu Kasım Ayı Yorumu

aslan-kasim

Aslan Burcu Kasım Ayı Yorumu
Sevgili Aslan Burcu ve bilhassa yükselen Aslan Burçları,

Kasım ayı gökyüzü hareketli gündemini sürdürmeye devam ediyor. Bir buçuk yılda bir retro yapan Venüs 5 Ekim’de Akrep burcunda geri hareketine başlamıştı. Kasım ayında Venüs burç değiştirerek Terazi burcuna geçecek. Aynı zamanda Jüpiter 12 yıllık döngüsünü tamamlayarak burç değiştirip Akrep burcundan evi olan Yay burcuna geçiyor. Jüpiter Yay transitinin şanslı etkilerini buradan okuyabilirsiniz. Bu kavuşumu burç dönemlerinizde daha detaylı olarak sizinle paylaşıyor olacağız. 16 Kasımda Venüs Retrosu tamamlanırken, 17 Kasımda Merkür retro yapmaya başlayacak. 7 Aralığa kadar Yay burcunda gerilemeye devam edecek.

Gelelim Aslan Burcunun Kasım ayında haritalarındaki yansımalarına;

Venüs 3. evinizde retroya devam ediyor olacak. Sık gördüğünüz kişiler ile huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Ya da sosyal medyada sizimle ilgili karşınıza çıkan bir durumu farklı algılayabilirsiniz. İş ortamında bilgi toplama bilgi alışverişi konusunda aksaklıklar söz konusu olacabilir, örneğin bir raporu doğru değerlendiremeyebilirsiniz. Bu durumlarda detaylarda boğulmak yerine büyük resme bakmanızda fayda var diyoruz.

Bunu da oku :  Şirket Burçları: Su Grubu

7 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek yeni Yeniay ev alma, ev değiştirme, tadilat, eşya değiştirme konularında ilk adımı atmanızı destekleyecektir. İlk adımdan sonraki süreç kimine göre hızlı gelişecek kimine görede ağır hareket edecek.

17 Kasım’da 4 ayda bir gerçekleşen ve yaklaşık 3 hafta süren Merkür Retrosu başlacak. Sevgilinizle birbirinizi yanlış anlamanız ya da alınganlıklarınızın artması söz konusu olabilir. Sadece karşınızdaki kişiyi yargısız ve ikinci kez dinleyerek bu ufak tefek aksaklıkları çözebilirsiniz. Merkür retrosunun etkileri yıkıcı güçte olmayacağından hayatınızı sıkıntıya sokacak bir etki barındırmayacaktır.

23 Kasım’da dolunay İkizler burcunda 12. evinizde sosyal çevrenizde bazı bağlarınızı koparacağınızı ifade eder. Aradaki şey tamamen bitmiş, alınacak alınmış ve bitiş zamanı gelmiştir. Bundan dolayı güzel bitişler olabileceğini söyleyebiliriz. İş hayatında da proje bazlı çalışıyorsanız büyük bir projenizi yapıp bitirme aşamasına getirmiş olabilirsiniz.

Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve sevgi dolu bir ay geçirmeniz dileğiyle…

(Visited 18 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment