Balık Burcu Kadını – Aslan Burcu Erkeği Uyumu

balik-burcu_aslan-burcu

Balık Burcu Kadını – Aslan Burcu Erkeği Uyumu
Aslan, Balık insanına cesur olmayı öğretirken, Balık ise Aslana kurnaz olmayı öğretecektir. Balık Burcu, Aslan burcu her açıdan oldukça uzak, farklı olan burçlardır. Bu iki burcun bir araya gelme olasılığı bazen imkansız, bazen çok mümkün olabilir. Bu durumu tamamen aralarında ki ilişki ve birbirlerine karşı olan yaklaşımları belirlemektedir. Nitekim olaya Balık burcu açısından baktığımız zaman, Aslan burcunda olan güç, kararlı yapı gibi temel taşlar Balıkların kendilerinde olmasını istedikleri özelliklerdir bu nedenle çok etkilenirler.Aslan insanın hayran olunmaya ve ilgi görmeye çok ihtiyacı vardır., bu tür ilişki durumlarında tüm yapıcı unsur Balık burcu olur. Aslanlarında her ne kadar olumlu yaklaşımları ve katkıları olsa da, her zaman en büyük yapıcı Balık burcudur.

Balık ile Aslan burcunun ortak özelliklerinden ilki ikisinin de yaratıcı burçlar olmasıdır. Balık burcunu Aslan burcuna hayran bırakan en temel özellik Aslan burcunun sahip olduğu cömertlik ve ihtişamdır. İki burç da sanat ve edebiyata çok önem verir. Aslan burcu Balık burcuna cesur olma konusunu öğretirken Balık burcu ise Aslan’a kurnaz olmayı öğretebilir. Aslan’ın hareketli ve dışa dönük kişiliği bu ilişkiyi dengeleyecektir. Uzun vadede uyumlu ve güzel bir ilişki yakalamaları mümkündür.

Bunu da oku :  Aslan Burcu Kadını - Başak Burcu Erkeği Uyumu

Bu nedenle de bir Aslan ve Balık arasındaki ilişkinin temelleri her zaman Balıklara göre şekillenir. Eğer balıklar, Aslanın gücü karşısında çabuk kırılmaz, bu konuda alıngan olmaz ve bu gücü kabul ederlerse ilişkileri muazzam olabilir. Aksi halde dediğimiz gibi imkansız da olabilir. Balık burcuna mensup kişiler, genellikle sakin yapılarıyla dikkat çekerler. Onlar dışarıda eğlenmektense, evinde oturup film izlemeyi tercih ederler. Güçlü ve baskın karakterli aslan burcu ise evine bağlı olduğu kadar eğlence hayatına da düşkündür. Lüks zevkleri, lüks yaşamayı sevmesi ve lüks ortamlara girmesi aslan burcunun en belirgin özelliklerinden biridir. O evde oturmayı da sever, dışarı da arkadaşlarıyla olmayı da. Balık burcu ise dışarıda oturmaktansa evinde dinlenmeyi, kitap okumayı tercih eder. Bu da zaman zaman ikilinin anlaşmazlığa girmesine neden olabilir.

Balık, Aslandan daha vericidir ama Aslan da cömert ve sadıktır. Aslan insanı sizi hediyelere boğacak ve şık yemeklere götürecektir. Balık burcu, romantik ilişkilerin insanıdır. Duygularının yönettiği bu burcun insanları, mantığıyla hareket eden aslan burcu kişilerine her daim hayrandır. Onların o karizmatik tavırları ve çalışkanlığına hayran olur, kısa sürede aşık olabilirler.. Aslan ise birçok burçta bulamadığı sadakati, romantizmi ve tutkuyu balık burcunda bulabilir. Bu da balık burcunu onun gözünde zaman zaman vazgeçilmez kılacaktır. Tabi bu oranı yükseltmek ve huzurlu, eğlenceli ve mutlu bir ilişki yaşamak da tamamen onların ellerinde. Bize göre aslan ve balık ikilisi iyi bir ikili olacaktır.

Balık ve Aslan cinsel yaşamda uyumludurlar. Balık cinsellik yaşayabilmek için duygusal deneyimlerden geçmeye ihtiyaç duyar. Aslan ile Balık birlikteliğinde gerekli tetikleyici görevini üstlenebilecek yeterince romantizm de bulmak mümkündür.

Bunu da oku :  Boğa Burcu Kadını - Boğa Burcu Erkeği Uyumu

Balık Burcu burcu kadını ve Aslan burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 39 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment