Balık Burcu Kadını – Kova Burcu Erkeği Uyumu

balik-burcu_kova-burcu

Balık Burcu Kadını – Kova Burcu Erkeği Uyumu
Başta bu özellikler ilginizi çekse de, Kova burcunun ilgisiz, gizemli, ulaşılmaz bir havası vardır Ne yazık ki ilişkiniz ilerledikçe aynı özellikler kalbinizi kıracaktır. Kova burcunun Balık burcu ile arasındaki en büyük sorunda Kovanın bu özelliği olmaktadır. Nitekim oldukça romantik ve duygusal bir yapısı bulunan Balıkların bu özelliği ilk aşamada Kova burcu için çok cazip ve etkileyici gelir. Fakat bir süre sonra Balıkların bu duygusal yanı, Kovalar için sıkıcı bir hâl almaya başla. Tabii ilk aşamada Kova burcunun etkilenmiş olması nedeni ile Balık burcunu da etkisi altına almış olması, bu özelliğinin gün yüzüne çıkması ile tamamen değişir. Artık Balık burcu, Kovanın tam olarak nasıl bir yapıda olduğunu bilir ve aradaki sorunlar karşılıklı olarak gün yüzüne çıkmaya başlar. Bu nedenle Balık ve Kova burcu arasındaki en temel noktanın Kova burcunun çabuk sıkılıyor olması olduğunu açıkça söyleyebiliriz.

Kova burcu ilgisiz ve gizemli havası ile Balık burcunun canını fena halde sıkabilir. Kova erkeği sabit fikirli, inatçı bir kişiliğe sahiptir. Balık burcunun ise değişken bir yapısı vardır. İlişkinin yürümesi için Balık burcunun birçok taviz vermesi gerekir. Kova burcu sosyal olarak güçlü bir kişiliğe sahip gibi görünse de tekilde aslında zaafları olduğunu görürsünüz. Bu da Balık kadınını olumsuz etkileyebilir. Bütün zıtlıkları üzerinde barındıran Balık burcu ile Kova burcunun anlaşması oldukça zordur.

Bunu da oku :  Koç Burcu Mayıs Ayı Yorumu

Eğer sizde bir Kova burcu iseniz ve bir Balık burcundan etkilendi iseniz, hayatınızın devamında elde ettiğiniz mutluluğu kaybetmemek adına ilerleyen süreçte kendinizi dizginlemenizi şiddetle öneririz. Balık ve kova burcu ilişkisi, zıtlıkların uyumu da olabilir, başlamadan biten bir ilişki de olabilir. Balık ve kova burçları, birbirlerinden farklı karakterlere sahiptir. Özgür ruhu ile tanıdığımız kova burcu, özgürlüğünü her şeyin önünde tutar. Onun kendi karakterine büyük saygısı vardır ve kolay kolay başka birinin egemenliği altına giremez. Çünkü bir şekilde kendi ayaklarının üzerinde durmayı öğrenmiştir ve ikili ilişkilerde bir hayli zorlanır. Balık burcu ise duygusal, romantik ve uzun ilişkilerin insanıdır.

Balık burcu, eğlenmeyi ve gezmeyi sever ama bunu partneri ile yapmak ister. Kova ise partnerine olduğu kadar arkadaşlarına da vakit ayırır ve onun bu huyları, balığın ihmal edildiğini düşünmesine neden olabilir. Kova burcu sabit nitelik taşır ve bazen çok inatçıdır. Siz ise değişken nitelik taşıdığınız için daha esneksinizdir. Bu durumda siz daha verici ve ödün veren taraf olacaksınız. Kova ve balık ikilisi, bu ilişki için fedakarlık yapmalıdır. Kova özgürlüğüne olan düşkünlüğünün yerini, balık burcuna olan hayranlığını koyabilirse, o zaman balık da türlü fedakarlıklarla kova burcuna ayak uydurmaya çalışacaktır.

Her ikisi de yaratıcı ve hayal gücü geniş insanlar oldukları için, balık ve kova ikilisi yatakta oldukça mutlu olabilirler. Farklı fanteziler, bu ilişkiyi ayakta tutacaktır.

Bunu da oku :  Akrep Burcu Kadını - Koç Burcu Erkeği Uyumu

Balık Burcu burcu kadını ve Kova burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 47 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment