Balık Burcu Kadını – Yay Burcu Erkeği Uyumu

balik-burcu_yay-burcu

Balık Burcu Kadını – Yay Burcu Erkeği Uyumu
Yay ateş elementi, Balık ise su elementidir, bu ikisi astrolojide uyumlu sayılmaz. Bütün bunlara rağmen günlük hayatta nispeten uyumlu olabilirler. Yay burcu ve Balık burcu arasındaki ilişki her zaman oldukça hareketli bir yapıda ilerleyecektir. Nitekim her iki burcundan birbiri ile ortak düşüncelere sahip oldukları çok konu bulunmaktadır. Bu ortak konular ve ortak özellikler hem onlar arasında ki ilişkiyi güçlendirmekte, hem de daha uyumlu bir çift olmalarını sağlamaktadır. Aslında tüm bu ortak noktaların temelinde iki tarafında aşırı merak ve aynı zamanda huzursuzluk içerisinde olmalarıdır. Bu nedenle sürekli bir öğrenme, araştırma isteği vardır. Yay burcu patavatsızlığının yanı sıra umursamaz, ilgisiz ve bazen de bilerek kırıcı olabilir. Bu tutumu için hesap sorduğunuz zaman bunu aslında sizin istediğinizi söyleyecek, tartışmalarınız uzayacak ve sonuçta ilişkiniz bitebilecektir.. Bu konuda en çok zararı ise genelde Balık burcu görür. Malum Balık burçları Yaylara göre çok daha narin ve kırılgan yapıdadırlar.

Bunu da oku :  Yay Burcu Mart Ayı Yorumu

Yay burcu açık sözlü, Balık burcu kırılgan olduğu için bu iki burcun uyumu çok zordur. Yay kimi zaman patavatsız olduğu ve ağzından çıkanı kulağı duymadığı için sık sık Balık burcunu kırabilir. Diğer yandan Balık burcunun hayata bakış şekli Yay’ı eğlendirebilir. Fakat tavırları uzun vadede Yay burcunu çileden çıkaracaktır. Bu iki tip arasında seksüel açıdan çok da uyumlu bir ilişki olmaz. Balık burcunun duygusal yönü ağır basacağından Yay kadar aktif olmayacaktır. Ancak Yay, Balık burcunun iç dünyasına girer ve onu anlamak için çaba sarf ederse ilişkileri devam edebilir.

Bu nedenle Yay burcunun huzursuz olduğu dönemlerde yapacağı bazı hareketler, Balığın kırılmasına neden olabilmektedir. Lakin bu sorunlar her zaman ufak sorunlar olarak kalır genel olarak baktığımız vakit. Zira Balıkların hassas ve hayal gücü konusunda zengin olmaları Yay burçlarının, Yayların ise enerji dolu, iyimser olmaları Balıkların en sevdiği özelliklerdir. Bu özellikler onların arasındaki dengeyi tutmaktadır. Balık ve yay burcu beraberliği, oldukça hareketli bir birliktelik olacaktır. Yay burcu, özgürlüğüne düşkün, balık burcu ise duygusaldır. İkilinin aralarındaki tek büyük problem de bu olacak gibi görünüyor. Eğer yay burcu ve balık burcu ikilisi bazı şeylerden fedakarlık yapabilirse, o zaman bu ilişki umut veriyor. Aşk hayatında %50nin üzerinde başarılı olma şansları var. Uyumlu olmaları için farklılıkların göze batmaması gerekiyor. Bu durumda da bu iki farklı karakterin birbirlerinin hayatına saygı duyması gerekiyor.

Bunu da oku :  Oğlak Burcu Kadını - İkizler Burcu Erkeği Uyumu

Balık burcu duygusal ve romantiktir. Romantizme biraz uzak bir burç olan yay ise romantizmi ve tutkuyu balık ile tanıyabilir. Yay bekarlar burcudur, bunu bilmenizde fayda var. Özgürlük onun için çok önemlidir. Yayın kimseye hesap vermeme gibi bir takıntısı vardır ve bu yüzden evlilikten kaçar. Aslında sadıktır. Balık burcu da zaten her zaman evlilikten yana değildir, bu yüzden bu ilişki iyi gidebilir. Balık burcu kadını ve yay burcu erkeği burç uyumu iyidir. Çünkü kadının duygusal olması, erkeği cezbedecektir. Ancak aynı şeyi yay burcu kadını ve balık burcu erkeği için söylemek mümkün olmayabilir. Hareketli bir kadının romantik, sakin ve duygusal bir erkek ile anlaşması zaman zaman bazı zorlukları da beraberinde getirebilir. Çünkü ikilinin olaylara bakış açısı birbirinden farklı olduğu için, zaman içinde birbirlerinden soğumaları mümkün olabilir.

Cinselliğin en önemli duygusal dışa vurum yönetmlerinden biri olduğunu düşünen Balık, Yay ile ilişkisinde bu alanda da eksiklikler hissedebilir. Aslında Ateş elementinden olan Yay, cinselliği sever. Ama mental uyaranlara daha açık oluşu, meraklı yapısı ve yoğun değişiklik arayışı zaman zaman Balık’dan uzaklaşmasına nedendir.

Bunu da oku :  Balık Burcu Kadını - Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Balık Burcu burcu kadını ve Yay burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %60 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 21 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment