Balık Burcu Kasım Ayı Yorumu

balik-kasim

Balık Burcu Kasım Ayı Yorumu
Sevgili Balık ve bilhassa yükselen Balık Burçları,

Kasım ayı gökyüzü hareketli gündemini sürdürmeye devam ediyor. Bir buçuk yılda bir retro yapan Venüs 5 Ekim’de Akrep burcunda geri hareketine başlamıştı. Kasım ayında Venüs burç değiştirerek Terazi burcuna geçecek. Aynı zamanda Jüpiter 12 yıllık döngüsünü tamamlayarak burç değiştirip Akrep burcundan evi olan Yay burcuna geçiyor. Jüpiter Yay transitinin şanslı etkilerini buradan okuyabilirsiniz. Bu kavuşumu burç dönemlerinizde daha detaylı olarak sizinle paylaşıyor olacağız. 16 Kasımda Venüs Retrosu tamamlanırken, 17 Kasımda Merkür retro yapmaya başlayacak. 7 Aralığa kadar Yay burcunda gerilemeye devam edecek.

Gelelim Balık Burcunun Kasım ayında haritalarındaki yansımalarına;

Venüs 8. evinizde retroya devam ediyor olacak. Özellikle paylaşımlı yatırımlar, ortak kazançlarınızda sıkıntılar çıkabilir. Mümkünse bu konular hakkında karar almak için 16 Kasım tarihinden sonrasını beklemenizi tavsiye ederiz. Yapacağınız seçimler sizi daha sonra tatmin etmeyebilir. Eğer kredi ya da borç para almanız gerekiyorsa, karar aşamasında destek almanız çok faydalı olacaktır.

Bunu da oku :  Aslan Burcu Kadını - Boğa Burcu Erkeği Uyumu

7 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek yeni Yeniay ile eğitim hayatınızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Yüksek lisans, doktora gibi programlara başvurmak isteyebilir, güzel neticeler alabilirsiniz. Ayrıca hayat amacınızı değiştirmek isteyebilir yeni bir yol keşfedebilirsiniz.

17 Kasım’da 4 ayda bir gerçekleşen ve yaklaşık 3 hafta süren Merkür Retrosu başlacak. İş hayatınızda ya da iş ortamınızda teknik aksaklıklar yaşamanız mümkün olabilir. Yöneticiniz ile iletişim sıkıntısı yaşayabilir, yanlış anlamalara sebep veren diyaloglara girebilirsiniz. Eğer terfi bekliyorsanız biraz gecikme yaşayabilirsiniz. Ofis ortamında ki elektronik cihazlada bozulmalar yaşanabilir. Merkür retrosunun etkileri yıkıcı güçte olmayacağından hayatınızı sıkıntıya sokacak bir etki barındırmayacaktır.

23 Kasım’da dolunay İkizler burcunda 7. evinizde gerçekleşecek. Ev, araba ve yer değişikliği gündeminizde olabilir. Ya da yeni eşyalar alabilir var olanları değiştirebilirsiniz. Ayrıca işiniz nedeniyle ailenizden ayrılıp farklı bir şehire taşınma olasılığınız bu dolunayda konularınız içinde bulunabilir.

Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve sevgi dolu bir ay geçirmeniz dileğiyle…

(Visited 19 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment