Başak Burcu 2019 Yorumu

basak

BAŞAK BURCU 2019 ASTROLOJİ YORUMU

Sevgili Başak Burçları ve bilhassa Yükselen Başak Burçları;

2018 yılını hayatlarımızı değiştiren bir sürü gündemle geride bırakmak üzereyiz. Bu yıla damgasını vuran en büyük gökyüzü olaylarından biride URANÜS Gezegeninin 7 yılda bir gerçekleştirdiği burç geçişiydi. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz Mayıs ayında Uranüs Koç burcundaki seyrini tamamlayıp Boğa Burcuna şaşaalı bir geçiş yapmıştı. Ancak Koç Burcuna Kasım ayında geri döndü. 2019 Mart Ayında 77 yıl Koç Burcuna dönmemek üzere tekrar Boğa burcundaki seyrini devam ettirecek.

Boğa burcunda başlayan Uranüs döngüsü Mayıs ayından beri ülkemizde de para hareketliliğinin ve Uranüsün çılgın yapısının ne kadar sarsıcı olabileceğini bize gösterdi. 2. Evde konuşlanan bu transit para ve finansal anlamda yüksek kazanımların ve kayıpların adeta habercisiydi.

Ülkemiz için baktığımızda 2019’un ana teması “Kazancına göre harca, kaynağın yetsin!” olacak. Jüpiter Türkiye’nin para evinde Yay burcu ile şanslı bir kavuşum yapacağından ya kaynak artışı söz konusu olacak yada olan bereketlenecek olarak gözükmekte. Bu durumun mantıklı açıklaması gelirlerdeki artışın yanında giderlerde yapılacak daralma ile olacaktır.

Bunu da oku :  Balık Burcu Kasım Ayı Yorumu

Not: Gündem yorumlarımızı okurken özellikle yükselen burçlarınızı dikkate almanızı tavsiye ederiz.

Yükselen Başak Burcunu 2019 yılında Neler Bekliyor?

Sevgili Yükselen Başak’lar,
Sosyalleşeceğiniz, bol bol gezip eğleneceğiniz bir yıl sizi bekliyor. Hayatınızda daha keyif almaya çalışarak, yaşamın güzel yanlarını yeniden keşfedeceksiniz. İşinizden aldığınız keyif azaldıysa ya da sevmediğiniz bir iş yapıyorsanız, iş değiştirebilir ve ya işinizin keyifli yanlarını ortaya çıkarmaya çalışabilirsiniz. İşinizin duygusuz ve mekanik yapısını yumuşatma yoluna gideceksiniz.

Bu yıl bol bol aşk temaları ile meşgul olacaksınız. Kalbi boş olanlara yeni aşklar getirebileceği gibi aşkınız çeşitli sınamalardan geçerek size dersler verebilir. İlişkiniz ile ilgili sorumluluk alırsanız evlilik gelebilir. Satürn geçici değil kalıcı aşklar için işler. Bunların yanı sıra evli bir Yükselen Başak iseniz çocuğunuzla ilgili de sınanabilirsiniz. Çocuğunuzun hayatı ile ilgili önemli gündemlerle fazla meşgul olabileceğiniz bir sene.

Jüpiter Yay transiti ev ve yuva konseptiyle 2019 yılında size bir görünüm yapacak. Ev alma, ev değiştirme, ev dekorasyonu ya da yuva kurma konularında çok bereketli bir yıl olacak diyebiliriz. Aileniz, özellikle evebynlerinizle ilgili problemleriniz söz konusu ise bunları giderecek çözümler bulabilirsiniz.

Bunu da oku :  Akrep Burcu Ocak Ayı Yorumu

Uranüs’ün Boğa burcundaki tekrar seyri Mart-2019’da gerçekleşecek. Bu etki ile 7 yıl boyunca hayata bakış açınızın değiştiğine şahit olacaksınız. Bilhassa İnanç ve manevi konularda dönüşümler sizleri bekliyor diyebiliriz. Ayrıca eğitim fırsatları ve yurt dışı bağlantılarınıda beraberinde getirecektir. Ani eğitime başlamak yada bırakmak isteyebilirsiniz. Uranüs’ün geldiği evde çılgınca davrandığını lütfen unutmayın. Ani kararlar ile eğitim hayatınızda bir değişime gitmemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca daha önceden çekindiğiniz bir durumu cesurca değiştirebilirsiniz.

Aylık yorumlarımızda tekrar görüşmek üzere, 2019 yılını içinizden geldiği gibi keyifli ve huzurlu geçirmeniz dileğiyle…

(Visited 3 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment