Başak Burcu Kadını – Boğa Burcu Erkeği Uyumu

basak-burcu_boga-burcu

Başak Burcu Kadını – Boğa Burcu Erkeği Uyumu
Burçlar dünyasında birbirleri için yaratılmış iki burç, başak ve boğa ikilisinin ilişkileri unutulmaz ve heyecan verici olacaktır. İç güdüsel olarak birbirinizin ihtiyaçlarını anlıyor ve güven duygusu veriyorsunuz. İkiniz de toprak burcu. Gerçekçisiniz, birbirinize güvenebilmek ve destek olmak sizler için çok önemlidir. Her ikisi de sevdiği kişiye sadık burçlar olduğundan, bu ilişkide üçüncü kişilerle ilgili problemler pek sık görünmez. Güvendiğiniz sevgilinizin ise işinde başarısız olması sizi çıldırtır. Bu Boğa ile olmayacaktır. Boğa burcu kolay kolay sinirlenmez, öfke nöbetleri yoktur ama size gerçekten kızarsa bunu hayat boyu unutmazsınız. Böyle bir durumda en iyisi Başak insanının sakin olup o konuyu başka bir zamana bırakması olacaktır. Ancak başak karşı tarafın sadakatinden %100 emin olmadan kendini açmaz. Bu noktada boğa burcuna büyük iş düşüyor. Partnerine olan bağlılığını ve sadakatini ispatlayabilirse, başakla birlikte mutlu bir beraberlik onları bekliyor.

Başak ile Boğa arasında uyumlu bir ilişki olması mümkün çünkü her iki tarafın da beklentileri ve davranışları birbiriyle uyum halde. Başak’ın beklentilerini Boğa fazlasıyla karşılar. Güven ve sadakat Boğa için çok önemlidir, Başak da sevdiği zaman sadık ve bağlılığını göstermekten çekinmeyen bir eş olacaktır. Boğa’nın hassas ve duygusal tarafı Başak’ın bazı eleştirel konuşmaları ile rahatsız olsa da, her iki taraf da kişisel zıtlıklar yaşamıyorsa uzun vadede, mutlu bir beraberlik yaşayabilirler.

Bunu da oku :  İkizler Burcu Kadını - Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

İlişkiniz de saygı, dürüstlük ve bütünlüğü hissetmek istersiniz. Bunu Boğa ile olan ilişkinizde bulacaksınız. Boğa burcu ve başak burcu çiftinin arasında büyük bir aşk olur. Tarafların her ikisi de aşka ve romantizme büyük önem verir. Her ikisi de hayatları boyunca gerçek aşkı aramaktan hiç yorulmazlar. Başak, çalışkan ve hırslıdır. Onun bu hırsı, boğa burcuna da ilham kaynağı olacaktır. Başak ve boğa burcu ikilisinin çok iyi anlaşacaklarından emin olabilirsiniz. Boğa burcunun, burçlar dünyasında en iyi aşk yaşayacağı burçlar oğlak ve başaktır. Her ikisi de tutkulu burçlardır. Başak burcu tutkusu ile karşısındaki kişiyi etkilemekte hiç zorlanmaz.

Boğa burcu erkeği çok kıskanç olabilir. Ayrıca boğalar, oldukça da inatçıdır ve sevgilisini asla kimseyle paylaşamaz. Başak burcuna mensup kişiler ise sosyal çevreleri gelişmiş, oldukça aktif insanlar olabilirler. Onun bu aktifliği ise sevgilisi boğayı rahatsız edebilir. Çünkü başak burcu, birini gerçekten sevdiği zaman aşırı sahiplenir. Bu sahiplenme de sevgilisi boğanın pek hoşuna gitmeyecektir. Bu ilişkinin başlarında boğanın oldukça gizemli olması, başak için oldukça çekicidir. Bu gizemi çözmek için uğraşırken, bir anda kendini ona aşık olduğunu anlamış bir şekilde bulabilir. İlişkiniz ciddileşmeye başlayınca siz her şeyi detaylı ve dikkatli düşünebilmek için ağırdan alırsınız. Boğada bu konuda acele karar vermek istemez. Size gerçekten aşık olursa sizi sahiplenmeye başlayacak ve bir an önce evlilik konusunu gündeme getirmek isteyecektir.Aşk hayatlarındaki uyumları, cinsel hayatlarına da yansıyor. Her ikisi de yavaş dokunuşlarla birbirlerine zevk vereceklerinden, yatakta oldukça uyumlu bir ikili olacaklar.

Bunu da oku :  Yay Burcu 2019 Yorumu

Başak Burcu kadını ve Boğa burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %90 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 33 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment