Boğa Burcu Kadını – Boğa Burcu Erkeği Uyumu

boga-burcu_boga-burcu

Boğa Burcu Kadını – Boğa Burcu Erkeği Uyumu
Boğa burcu toprak gurubuna mensup ve diğer toprak burcuna mensup olan burçlarla iyi anlaşır. Toprak burcuna mensup karakterler çalışkan, ilişkilerinde sağdık, tutkulu, evine bağlı ve bi o kadarda inatçı olduğunu söylemek yanlış olmaz.Aynı burçtan diğer bir boğa burcu insanı ile de harika bir ilişki yaşayabilir. Boğa burcu, ne istediğini bilen, hayattan beklentileri olan bir insandır. Diğer bir boğa burcu da benzer karaktere sahip olduğu için, romantik ve uzun bir ilişki yaşayabilirler. Boğa burcu, kilo almaya çok meyillidir. Her ikisi de sosyalleşmek yerine birlikte evde vakit geçirmeyi alışkanlık haline getirirlerse, ikisinin birden kilo alması da kaçınılmaz olacaktır.

İki Boğa arasında oldukça uyumlu bir ilişki yaşanabilir. İkisi de yaşamın zevklerine ve rahatlarına düşkün olduğundan, hayatı paylaşmak konusunda herhangi bir sorun yaşamazlar. Her iki tip de duygusal ve romantiktir. Seksüel yönden birbirlerini tamamlarlar. İlişkilerinin uyumlu bir evliliğe dönüşme olasılığı yüksektir. İki Boğa da birbirine güvenebildiği için çok mutludur. Boğa burcu hiç bir zaman sevgilisinin ya da başka birinin güvenini boşa çıkarmayı hayal bile etmez. Tabii ki ilişkinin sıkıcı bir birlikteliğe dönüşme riskini de unutmamak gerekir.

Bunu da oku :  Yengeç Burcu Kadını - Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Boğa burcunun egosu zaman zaman çok yüksek olabilir, bu da karşısında yine egosu yüksek birinin olması durumunda kavgayı kaçınılmaz yapabilir. Ancak yine de genelde birbirlerini anlayacakları için, bu ilişki uzun ve sonunda da evlilikle sonuçlanan bir ilişki olabilir. Bu ilişkide tutku olacaktır, onun yanında da sevgi, aşk, güven ve huzuru ve tüm bunların yanında inadı da görebilirsiniz. Her iki taraf da inatçıdır.

Bu ilişkide inat ve gururu rafa kaldıran taraflar oldukça süper bir ilişki olacağını düşünüyoruz. Çünkü bir ipte iki cambaz oynamaz. Uyumlu ve uzun soluklu bir ilişki istiyorsanız bu ilişkide bunlara önem gösterirseniz sizin yararınıza olacaktır.

Boğa burcu kadını ve Boğa burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %80 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 8 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment