Boğa Burcu Kadını – Koç Burcu Erkeği Uyumu

Boğa Burcu Kadını - Koç Burcu Erkeği Uyumu

Boğa Burcu Kadını – Koç Burcu Erkeği Uyumu
Boğa burcu kadını ile Koç burcu erkeği arasında bazı önemli farklılıklar olmasına rağmen, uyumlu bir ilişki görülebilir. Koç burcu yasam gücünü ve enerjisini yönetir. Onun için her şeyden önce kendisi gelir. Sabırsız ve acelecidir, bazen bu yüzden başı belaya girer. Boğa insani ise Koç’un fırtınalı hayatında sakin bir liman gibidir. Koç mücadeleci yapısı ile zorlukların üstesinden gelse de bazen yorulur. Boğa burcunun sakinleştirici ses tonu ve yumuşak tavırları ona iyi gelecektir. Her iki taraf da seksüel açıdan oldukça şehvetlidir.
Boğa burcu kadını ve Koç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

Koç burcu ve boğa burcu birbirlerinden farklı karakterlere sahip olup uyum sağlayabilen nadir burçlardandır. Koçun yıldırım hızını ancak çekici boğanın samimiyeti yavaşlatabilir. Siz ise bazen fazla ciddileşen Boğanın hayatına sürpriz ve eğlence katabilirsiniz. Her şeye rağmen şehvetli Boğanın yanında kendinizi cennette hissedebilirsiniz.
Boğa ve Koç burcu zaman zaman birbirlerine ters düşseler de birbirlerini tamamlayacaklardır. Çünkü her ikisi de aklı başında kişiler oldukları için, orta yolu bulma konusunda zorlanmayacaklardır. Ama belki de onları bir araya getiren yine onların zıtlıklarıdır. Ancak her ikisinin de biraz inatçı olduğunu da söylemek gerekiyor. Bu durumda tartıştıklarında ilk adımı atan kim olur biz de merak ediyoruz. Bu ilişkide koç burcunun tutkulu bir aşık olması, boğanın başını döndürecektir.

Bunu da oku :  Boğa Burcu Ocak Ayı Yorumu

Koç ve boğa hayata oldukça farklı pencerelerden baksa da, zor durumlarda ve uzun vadeli ilişkilerde oldukça uyumlu bir çift olacaktır. Bir koç, boğanın derdini çok iyi anlayacak ve ona karşı empati yapabilecektir. Bu iki burca mensup kişiler, ilk başta zorluk çekseler de, ilerleyen dönemlerde oldukça uyumlu ve ayrılmaz birer çift olabilirler. Önemli olan çaba sarf etmeleri ve istekli olarak ilişkiye başlamaları. Gerisini zamana bırakıp oldukça mutlu olabiliecek bu uyuma on üzerinden 8 veriyoruz.

Boğa burcu anlayışlı bir karakterdir. Güvenirliği kadarda sadıktır. Bu durumda koç burcuna güven vermekte hiç zorlanmaz.Boğa burcu uzun süreli ilişkilerden hoşlanır ve bunun için tüm emeğini harcıcaktır. Kalıcılıktan hoşlanır ve sürekli eş değiştirmek ya da yeni arayışlar içine girmek ona göre değildir. Boğa burcuna mensup kişiler genellikle tek eşli kişilerdir. Koç burcu da öyle. Koç burcu, bu ilişki ile hayatına düzen katarken, bu ilişki ile boğa burcunun hayatına da renk gelecektir. Bu ikili genellikle ben merkezli kişiler oldukları için, şimdilik ilişkilerindeki tek problem o olacak gibi görünüyor.

(Visited 8 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment