Boğa Burcu Kadını – Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

boga-burcu_oglak-burcu

Boğa Burcu Kadını – Oğlak Burcu Erkeği Uyumu
Boğa kadını için güzel ve mutlu edecek bir uyumdur oğlak burcu. Bu iki burcun sezgisel yönleri iyi olduğu için birbirlerini fazlaca tamamlamaktadır. Yani bu iki burcun uyumlu olduğunu söyleyebiliriz. Oğlak burcu inatçı yapıya sahiptir bunun içinde iş veya aile kavramlarında çok daha tutucudur. Kafasına taktığı bir şeyi inatla ve azimle çalışır ve başarır da. Oğlak burcunun mutluluk sırrı da bunda saklıdır. Finansal açıdan oldukça başarılı ve istikrarlıdırlar.

Boğa burcunun duygusal derinliklerine hitap edebilecek burçlardan biri de Oğlak burcudur. Oğlak duygusal, düşünceli ve sabırlıdır. Bir kez sevdiği zaman hayatının sonuna kadar sevdiğinden ve ona bağlı kalmaktan vazgeçmeyecektir. İkisi de toplumdaki statülerine önem verir, saygı duyulmak isterler ve aykırı, isyankar hareketlerde bulunmazlar. Birlikte çok uyumlu bir hayatları olacaktır. Oğlak burcu kafasını günlük işlerden uzaklaştırıp rahatlattıktan sonra seksüel anlamda Boğa kadar ateşli ve istekli olabilir.

Oğlak burcu kırıklıklarını kolaylıkla unutmaz. Önceden yaşadığı ilişkilerde sorunları unutturmak boğa burcunun elinde. Bu konuda onu anlar, eskiden yaşanan kötü anıları unutturabilirseniz oldukça mutlu edilmiş bir oğlak görürsünüz karşınızda. Bu şekilde rahatlatılan bir oğlak ile sadık boğa burcu arasında güzel bir ilişki olacaktır.

Bunu da oku :  İkizler Burcu Kadını - Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

Oğlağın en büyük takıntılarından birisi, güzel bir aşk hayatından sonra acı çekeceğine ve mutsuz olacağına inanmasıdır. Onu bundan vazgeçirirseniz ve böyle bir şeyin olmayacağına inandırırsanız harika bir eş olacaktır. Müzik ve sanattan anlayan boğa burcunun oldukça yaratıcı olması, oğlak burcunun dikkatini çekecek, ona bağlanmasını sağlayacaktır.

Yatakta oğlak, kendini size göre biraz daha eksik ve başarısız hissedebilir. Bu konuda onun tabularını yıkmasını sağlamak sizin elinizde. Bu ilişkilerin evlilikle sonuçlanması muthemel. İki tarafta evliliğe sıcak baktığı için güzel ve mutlu bir ilişki bu iki burcu bekliyor olacaktır. İlk başından sonuna kadar ilk zamanlardaki gibi birbirinize aşkla, tutkuyla bağllı olacağınız bir ilişki olacaktır, sorunlar çıktığı zaman pes etmeyin, sürekli çaba harcayın, mutlu ve karlı çıkan siz olacaksınız.

Boğa burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %80 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 4 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment