Boğa Burcu Kadını – Yay Burcu Erkeği Uyumu

boga-burcu_yay-burcu

Boğa Burcu Kadını – Yay Burcu Erkeği Uyumu
Yine iki farklı insan veya karakter demeliyiz. Boğa ve yay burcu uyumu biraz sorunlu olabilir. O ilk başlardaki aşık oldum havaları ileride başınıza büyük dertler açabilir. Kafanıza illede yay burcunu takmışsanız üzerinize düşen fazlaca görevler var boğa kadını..

Boğa ile uzun birliktelik sağlayamayacak burçlardan bir diğeri de Yay’dır. Yay’ın ele avuca sığmayan, bağımsızlığına düşkün, hareketli tavırları, Boğa’nın derin duygularına hitap etmeyecektir. Kendini güvende hissetmek için maddi bazı gerekliliklere ihtiyaç duyan Boğa burcu için Yay burcunun parayı idare edememesi oldukça rahatsız edici olacaktır. Bu iki burcu çocuklara düşkün olmaları yakınlaştırsa da temelde pek bir uyum sergilemeleri zordur.

Öncelikle Yay burcu olayları hep iyi görür, ve ardını düşünmez herkesle samimi olur sohbet etmesini sever.Boğaya biraz zıt olan bu duruma alışmak zaman alabilir. Boğa burcu çalışkan ve mevki olarak etkili bir yerde olduğu için yay burcunun isteklerini isteklerini karşılamakta zorlanmayacaktır. Boğa burcu bağlanmayı çok sever ve yay’dan önce evlilik planlarına şimdiden başlamıştır bile! Ancak yay bireyselci olduğu için bağlılık ve hayatının sonuna kadar aynı kadınla/erkekle yaşama fikri, yay’ın tüylerini diken diken etmeye yetecektir.

Bunu da oku :  Aslan Burcu Kadını - Balık Burcu Erkeği Uyumu

İş konularında ortak çalışmalarınız oldukça uyumlu olacaktır. Özellikle ortak yapılan işlerde uyumlulukları, projelerin hızlı ve başarılı bitimiyse sonuçlanabilir. Ancak Yay’ın kırıcı ve dilinin kemiği olmadan konuşması, boğa burcunu kırabilir. Boğa daha temkinli ve konuşmadan önce kılı kırk yaran bir yapıya sahiptir. Yay aklına geleni söyler ve karşısındaki insanı kırabilir. Bunu fazla takmayın, yay burcunun içi dışı bir olduğu için, içinde birşey tutup arkadan konuşmaz. Olanı direkt olarak söyler. Boğa’nın buna adapte olması gerekmektedir.

Yatakta oldukça aktif olacak bu iki burç, boğa’nın romantizm arayışından dolayı bazı sorunlar yaşayabilir. Yay burcu daha ateşli ve çabukçudur. Ancak boğa daha romatik ve yavaş olmaktan yana olduğu için biraz buradan sorunlar başlayabilir.

Sonuç olarak birbirini anladığı ve adapte olduğu sürece oldukça hızlı bir şekilde evlilikle sonuçlanabilecek ve uzun soluklu olarak sürebilecek bu ilişkide, çiftlerin anlayışlı ve sabırlı olması şartıyla birliktelikler uzun sürebilir. Ancak sabırsız ve anlayışsız olmak, bu iki burçtaki kişilerin ilişkisine zarar verecektir.
Boğa burcu kadını ve Yay burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 11 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment