İkizler Burcu Kadını – Boğa Burcu Erkeği Uyumu

ikizler-burcu_boga-burcu

İkizler Burcu Kadını – Boğa Burcu Erkeği Uyumu
İkizler ve Boğa uyumu tabikide biraz uğraş gerektirecektir. Yalnız bu burç kadar size hiç bir burcun erkeği güven veremez. Boğa erkeği güvenilir, dürüst ve dayanıklıdır. Sizede zararı olacağını düşünmüyorum. Eğer durumları zorlaştırmayıp uyumlu olursanız, onunla çok kolay anlaşabilirsiniz. Boğa burcu toprak grubuna mensuptur, ikizler burcu ise hava grubuna mensuptur. Farklı elementlerin grubuna dahil olan ikizler ve boğa burcu birlikteliği için zıtlıkların uyumu da olabilir, birbirlerinden kaçışın yolu da olabilir. Bu ilişki ya olacak, ya da olmayacaktır. Çünkü iki farklı karakterin birlikteliği olacağı için, birbirlerine gerçekten ilgi duyuyor olmaları gerekir.

Zodyak’ta her burç bir önceki burcun eksikliğini tamamlar. İkizler burcu Boğa’dan sonra gelir ve Boğa’nın eksikliklerini tamamlar. İkizler kadını pratikliği ve enerjisiyle Boğa’yı destekler. Boğa erkeğinin İkizler’in ruhsal duygu değişimlerini anlaması zor olsa da karşılıklı anlayış ile ilişkilerini rahatça devam ettirebilirler. Eğer cinsel açıdan da uyumu yakalarlarsa bir ömür boyu mutlu olabilirler. Seksüel açıdan Boğa burcu İkizler’deh daha arzuludur. Eğer İkizler de onun kadar tutkulu olmazsa ilişkileri tehlikeye girebilir.

Bunu da oku :  Başak Burcu Kadını - İkizler Burcu Erkeği Uyumu

Ortak ilgi alanınızı oluşturan gezmek ve dostlarla birlikte olmak, evlenince Boğa insanı için sona erecektir. Kendi dört duvarı, akşamları onun için vazgeçilmezdir. Sizi, arkadaşlarına ev sahipliği yapmak, bakımlı bir eve sahip çıkmak ve güzel görünmek konusunda tekeline alacaktır. Geleneksel değerler onun için çok önemlidir. Boğa burcu ne istediğini bilir ve karşısındakinden de bunu bekler. İkizler burcu da aynı şeyi yapabilirse, hayattan ne istediğini bilirse, bu ilişki için umut olacaktır. İkizler, tartışmak ve kavga etmek için çok şey bulabilir, bu da boğa burcunun başını ağrıtabilir. Ancak boğanın sakinliği karşısında ikizler de fazlası ile sıkılabilir. O dışarı çıkmayı, eğlenmeyi, gezmeyi, arkadaşlarına vakit ayırmayı sever. Boğa ise çalışmaktan zaman zaman bunlara vakit bulamayacağı için, birbirlerini ihmal edebilirler.

Boğa burcu ve ikizler burcu ilişkisi, genellikle bir hata olarak yorumlanır. Çünkü her ne kadar umursamaz ve sallamaz gibi görünebilir ancak bu sırada kendi iç dünyasında da kıskançlıktan çatlıyor olabilir. İkizler ise onun bu iç dünyasını fark edemezse, bu ilişki çıkmaza girebilir. Bu durumda da ilişki başlamadan bitebilir. Ama ikilinin arasındaki çekim, bir anda tüm bilinenleri değiştirebilir ve harika bir ilişki de ortaya çıkabilir. Ama yine de bunun için her iki tarafın da çok çalışması gerektiğini unutmamak gerekir.

Bunu da oku :  Başak Burcu Kadını - Koç Burcu Erkeği Uyumu

İkizler burcu kadını ve Boğa burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %60 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 10 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment