Koç Burcu Kadını – Aslan Burcu Erkeği Uyumu

kova-burcu_aslan-burcu

Koç Burcu Kadını – Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Aynı ruhu taşıyan koç ve aslan burcu aralarına kimseyi almadan mutlu bir hayat sürebilir. Birlikte oldukça uyumlu olacak, sürekli ve bitmek bilmeyen sohbetler, birbirini anlayışla karşılama ve sürekli fikir alışverişiyle koordineli bir şekilde ilişkisini yürüten bu iki burç evlilikte de oldukça mutlu olacaktır.

İkili, birlikte saatlerce sohbet edecek ve bundan hiç sıkılmayacaklardır. Aslan burcu sadıktır ve uzun ilişkilerin insanıdır. Koç burcu sevgilisine sadık kalmayı başarabilirse, bu ilişki de uzun bir ilişki olacaktır. Koç burcu ve aslan burcu ikilisinin özellikle çok iyi birer arkadaş olacaklarını söylemek gerekiyor. Koç burcu sosyaldir ama aslan burcu zaman zaman içine kapanabilir.

Romantik, yüce gönüllü ve sizi el üstünde tutacak bu erkekle çok iyi anlaşacağınız kesin. Daha tanıştığınız ilk anda birbirinizi yıllardır tanıyormuş gibi hissederseniz sakın şaşırmayın. Hareketli, dışa dönük, konuşkan Aslan erkeği ilişkide sadakat ve ilgi bekler ve sık sık pohpohlanmaya ihtiyaç duyar. Devamlı şımartılmak isteyen bu erkek için zaman zaman kişiliğinizden taviz vermeniz gerekebilir.

En zor anlarda bile birbirini anlayan bu iki burç, lüks hayattan da oldukça zevk alır. Güzel giyinmesini bilen ve seven iki uyumlu burcun en güzel özelliği yatakta da uyumlu olmalarıdır. Bir koçun karşısına aslan çıkmışsa bu iki çift birbirini kesinlikle bırakmamalıdır. Bu ilişkide tek dikkat etmeniz gereken nokta aslanın o aslan gururunun kırılmaması ve incinmemesini sağlamak olacaktır. Gerisi hikaye, bu iki romantik burç bir araya geldi mi fazla söze gerek yok! Sakın birbirinizi bırakmayın!

Bunu da oku :  Koç Burcu Şubat Ayı Yorumu

Her ne kadar lüks zevkleri ve sosyal bir çevresi olsa da, aslan burcu gerçekten aşık olduğunda sevgilisi ile baş başa vakit geçirmekten daha çok hoşlanır. Katı bir karakter gibi görünse de, içinde duygusal ve tutkulu bir aşk yatar aslanların. Koç burcu bunu fark ettiğinde, aslan ile daha çok vakit geçirmek isteyecektir. Bu ikilinin arasında eksik olan romantizm olabilir. Her ikisi de bu konuda biraz beceriksizdir. Ama iyi bir iletişime sahip oldukları için, bu sorunu da konuşarak çözebilir ve ilişkilerine biraz heyecan ve hareket katabilirler.

Koç burcu kadını ve Aslan burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

ADS
(Visited 227 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment