Koç Burcu Kadını – Başak Burcu Erkeği Uyumu

koc-burcu_basak-burcu

Koç Burcu Kadını – Başak Burcu Erkeği Uyumu
Koç burcu kadını ve başak burcu erkeği bu ilişkinin devam etmesi için oldukça fazla çaba sarf etmek altın kurallardan birisidir. Oldukça çalışkan ve enerjik olan başak burcunun enerjisine koç burcunun yetişmesi biraz zaman alacaktır. Otoriter ve dominant yapılı başak burcu, koç burcuna karşı biraz daha kendini geri çekebilmelidir. Eğer yanınızda bir başak burcu insanı varsa, onunla birlikte daha da güçlenebilirsiniz. Koçla birlikte uyumlu denilebilecek başak burcu, bütün olaylardan haklı çıkmayı da oldukça başarılı bir şekilde yapar ve sürekli organizasyon başarısı ile ön plana çıkmaktan hoşlanır.

Koç ve Başak birbirinden çok farklı karakterler çizerler. Koç kadını dışa dönük, zeki, sözünü sakınmayan, girişken bir yapıdadır. Başak erkeği ise titiz, detaycı ve alışkanlıklarına bağlıdır. Koç kadınının başına buyruk ve aklına eseni yapan bir tutum içinde olması Başak erkeğinin eleştirilerine sebep olur. Eğer ortak ilgi alanları bulmayı başarabilirseniz o zaman bu ilişki yürüyebilir. Ama çok kolay bir ilişki olmayacağını en başından bilmelisiniz.

Bunu da oku :  Koç Burcu Kadını - Kova Burcu Erkeği Uyumu

Başak burcu daha bağlı ve sadakati hat safhada olduğu için iki burç arasında bu şekilde bir uyumsuzluk olabilir. Oldukça fazla efor harcayarak ve elinizden geleni ardınıza koymadığınız sürece bu ilişki yürüyecektir. Bu ilişkide çiftlerin biraz geri çekilmesini bilmesi kaydıyla bu ilişki uzun süreli olabilir ve ilerleyebilir.Yatakta da ilk hareketi ilk olarak başak burcu bekler ve hamle yapılmasından oldukça hoşlanır. Ahlaki olarak koç burcunun fazla sadık olmadığını hatırlatmakta fayda var. Başak burcu hasat zamanı dünyaya geldiği için oldukça çalışkan ve bir o kadar da hırslıdır. Başak burçları iyi kişilerdir, ama dillerini tutamadığı zamanlarda koç burcu ona sinirlenebilir.

Başak burcu, aşk ilişkilerinde tam bir kapalı kutu olabilir. Ama ona daha açık ve net olmasını tavsiye ediyoruz. O bu kadar kapalı olunca, karşısındakinin de onu anlaması zorlaşacaktır. Koç burcu, tutkusu ile onu etkilemeyi başaracaktır. Bu ilişkide koç burcuna da iş düşüyor. Başak burcu eleştirilmeye gelemediği kadar bir o kadar da sever eleştirmeyi. Koç burcu ise yaptığı işi düşünerek yaptığı için eleştirmekten pek hoşlanmayacaktır. Bu ilişkide, başak burcuna dilini tutmasını tavsiye ediyoruz.

Başak burcu zaman zaman alıngan bir tavır sergileyebilir. Onunla daha fazla iletişim kurmasını ve başak burcunun güvenini sağlamasını tavsiye ediyoruz. Bu ilişkide samimiyet oldukça önemli. Her ikisi de samimi ve açık olmalılardır. Yoksa yanlış anlaşılmalar yüzünden ilişki daha başlamadan bitebilir. Her ikisi de hırslı ve çalışkan oldukları için, birlikte iyi bir aile kurabilirler. Ama evlenmeleri için önlerinde de uzun bir yol var. Bu ikilinin anlaşması için birbirlerini gerçekten iyi tanımaları gerekiyor.

Bunu da oku :  İkizler Burcu Kadını - Balık Burcu Erkeği Uyumu

Koç burcu kadını ve Başak burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %40 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 16 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment