Koç Burcu Kadını – Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

koc-burcu_oglak-burcu

Koç Burcu Kadını – Oğlak Burcu Erkeği
Koç burcu kadını akıllı pratik ve anında sorun çözme özelliğiyle bilinir. koç kadını ve oğlak erkeği astrolojik olarak iş sempatizanlarıdır. Oğlak burcu, inatçılığı ve çalışkanlığı ile bilinir. Aynı çalışkanlık koç için de geçerlidir. Çünkü koç burcu liderliğin burcudur ve her daim birilerinin lideri olmak ister. Oğlak burcu için iş hayatı çok önemlidir ve yükselmek için sürekli çalışır, çalışır, çalışır. Bu durumda koç ve oğlak burçları için iyi bir iş arkadaşına sahip olacaklarını söyleyebiliriz.

Ancak aynı durum aşk hayatında da geçerli midir, ondan pek emin değiliz. Zira bu iki baskın karakter, aşk ilişkisinde birbirleri ile bir yarış içine girebilirler. Oğlak burcunun dışta cool duruşu ve soğuk görüntüsü, koç burcu üzerinde merak uyandırır.

İlişkinizin zor ve inişli çıkışlı olacağını en başından bilmelisiniz. Oğlak burcu erkeği iddialıdır ve kolay kolay taviz vermez. Sevdiği kişiye kolayca bağlansa da sizin aşırı hareketlerinizi anlamasını beklemeyin. Diğer taraftan Oğlak erkeği ailesine çok düşkündür ve çok tutumludur. Koç kadınının savurganlığı karşısında şaşkına dönebilir. Bu ilişkinin yürümesinin tek koşulu taraflardan birinin anlayışlı ve özverili olması… Eğer mutlu olmak için elinizden geleni yaparsanız ve saygınızı yitirmezseniz birlikte mutlu olabilirsiniz.

Bunu da oku :  Terazi Burcu Nisan Ayı Yorumu

Bu da ondan etkilenmesi ve bu etkinin zamanla bir aşka dönüşmesi kuvvetle muhtemeldir. Ancak oğlak burcunun güvenini kazanmak çok da kolay değildir. O sözlere değil, davranışlara inanır. Yani koçun onu sözlerle kandırması oldukça zordur. Ondan etkilendiğinizi göstermek istiyorsanız, bunu davranışlarınızla kanıtlamanız ve onu gerçekten inandırmanız gerekir.

Size güven duymasını sağlayabilirsiniz, oğlak burcu sizi dünyanın en mutlu insanı yapabilir. Koç ve oğlak burcunun yatakta da iyi bir çekimi vardır. Her ikisi de günlük hayatlarında mantıksal kişiler olsalar da, cinsel hayatlarında değişik fantezileri ile bu ilişkiyi sürekli ayakta tutacaklardır. Kusursuz bir çift olacaklarını söyleyemeyiz, ama aradaki kıvılcım onları birbirlerini daha yakından tanıma isteğine itebilir ve zamanla ciddi bir ilişkinin başlangıcı yaşanabilir.

Koç burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 44 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment