Koç Burcu Kadını – Yay Burcu Erkeği Uyumu

koc-burcu_yay-burcu

Koç Burcu Kadını – Yay Burcu Erkeği Uyumu
Koç burcu kadını ve yay burcu erkeğinin uyumu son derece heyecan vericidir. Macera seven yay burcu, koç burcu kadını için muhteşem bir ilişki olabilir. Özellikle doğada macerayı çok sever yay burcu özgürlüğe oldukça düşkündürler. En sonunda kendiniz gibi idealist birine buldunuz. Bu beraberlik, alış veriş gibi renkli ve ateşli bir ilişki olacaktır. Çiftler birbirini anladığı sürece bir sorun yok! Beraberlik arkadaşlık boyutunda son derece heyecanlı ve zevkli olabilir.Yayın ortamlardaki uyumluluğundan mutlaka koç burcu yararlanmalıdır.

Ancak her ikisinin de yöneten taraf olması, aşk ilişkilerinde problemler doğurabilir. Her ikisi de yönetilmekten hoşlanmadıkları için, kendi bildiklerini okumak isteyebilirler. Bu da zaman içinde birbirlerinden uzaklaşmalarına neden olabilir. Koç burcu, olayları çok hızlı kavradığında, kısa sürede sorunları çözme yeteneğine sahiptir. Her ikisi de analitik düşen ve yönetici ruhlu kişiler oldukları için, bu yönleri ile birbirlerine benzerler. Bu nedenle iyi birer arkadaş olacaklarına hiç şüphemiz yok.

Bunu da oku :  Boğa Burcunun Genel Özellikleri

Koç da, Yay da maceraya bayıldığına göre çok eğlenceli bir ilişki sizi bekliyor. Siz her açıdan çok uyumlu bir çift olacaksınız. Her iki burç da ateş grubuna dahil. Yani ikiniz de zeki, girişken, hareketli insanlarsınız. Paylaşımcı yapınız, açık havada gezmekten hoşlanmanız, doğayı ve hayvanları sevmeniz sizi birbirinize daha da yaklaştıracak. İki taraf da seksüel açıdan arzulu ve yaratıcı. Bu yüzden Yay erkeği kolay bağlanamayan özgür bir karakter gibi görünse de, size karşı koyamayacak.

Bu iki burç en kötü anlarda birbirine sahip çıkarak birbirlerinin arkasını kollayacaktır. Kesinlikle birbirine kin tutmayacak bu çift yatakta da oldukça uyumludur. Çaba sarf ederse, bu iki çift oldukça uyumlu ve uzun vadeli ilişkilere açıktır. Koç burcu ve yay burcu ikilisi, astrolojik açıdan uyumlu bir çifttir. Bunun dışındaki konularda oldukça uyumlu ve iyi anlaşan bu iki burç, gerektiğinde duygusal olabildiği gibi, kimi zaman kırıcı olabilir. Ancak çiftler birbirini anladığı sürece bir sorun yok!

Bu yapısı sayesinde, ilişkideki problemleri çözmek de yine koç burcuna düşebilir. Yay burcu, özgürlüğüne çok düşkün bir burçtur. Ayrıca koç burcu sözlerini sakınmayan bir burç olduğu için, zaman zaman karşısındakinin kalbini kırabilir. Koç burcu insanları eğlenceli kişilerdir. Yay burcu da ona ayak uydurmakta zorlanmayacaktır. İkisi de eğlenceli kişiler oldukları için bu eğlenceli bir ilişki olacaktır. İkisinin de ben odaklı bir burç olması, bu ilişkiyi zorlayabilir. Ama birbirlerini alttan almayı öğrenebilirlerse, bu ilişki zaman içinde ideal bir çift olabilir de.

Bunu da oku :  Yengeç Burcu Kadını - Kova Burcu Erkeği Uyumu

Koç burcu kadını ve Yay burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan % ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 98 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment