Kova Burcu Kadını – Akrep Burcu Erkeği Uyumu

kova-burcu_akrep-burcu

Kova Burcu Kadını – Akrep Burcu Erkeği Uyumu
Zodyak’ta oldukça zor bir etkileşim içinde bulunan, Sabit burçlardan Akrep ve Kova günlük yaşamda olduğu gibi, hayatın geri kalan kısımlarında da anlaşmakta zorluk çekerler. Temelde bu iki burç içinde aralarında ki uyum sorunsuz bir şekilde başlar. Her ikisi de genel olarak birbirlerine yaklaşımları nedeni ile kesin bu sefer doğru kişi şeklinde bir tepki dahi verebilirler. Lakin ilişki ilerledikçe aralarında ki sorunlar yavaş yavaş oluşmaya başlar, bir süre sonra ise içinden çıkılmaz bir hal dahi alabilir. Bunun nedeni ile her ikisinin olaylara çok farklı açılardan bakıyor olmasıdır. Kovada Akrep de hemen her olayda farklı görüşlere sahip olurlar ve bu farklılıklar, bir süre sonra birbirlerini hırpalayan bir çift olmalarına neden olur.

Akrep burcunun temsil ettiği dominant karakter, Kova burcunda fazlasıyla bulunduğundan bu ilişki zorlu bir ilişki olacaktır. Oldukça kıskanç ve talepkar bir burç olan Akrep burcu, özgürlüğüne düşkün Kova burcu ile pek uyumlu görünmemektedir. Bu beraberlik aşk hayatında iş hayatında göre daha olumlu sonuçlar getirebilir. Arkadaşlık ise ancak ortak ilgi ve bilgi düzeyin bağlı olacaktır. Kova’nın sosyal bir burç olması Akrep burcunu rahatsız etse de Kova burcuna doğru çekilmesine neden olacaktır.

Bunu da oku :  Balık Burcu Kadını - Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

Tüm bunların yanı sıra, oldukça kıskanç, talepkâr davranışları olan Akrep ile, bağlanmayı ve söz vermeyi sevmeyen Kovanın anlaşması çok güçtür. Fiziksel olarak ilk anlarda ortaya çıkan çekim, Akrebin ihtiraslı yapısıyla karşılaşınca, Kovayı ürkütebilir. Tabii tüm bunların dışında aralarında ki aşkın olması halinde oluşacak bağın daha sağlam olması da büyük bir ihtimaldir. Yani, Kova ve Akrep ya tam olarak birbirlerini hırpalar ya da aralarında uyumlu bir aşk söz konusu olur. Bunu tamamen zaman göstereceği için ilk aşamalarda net bir karara varamaz her ikisi de birbirleri hakkında.

Akrep burcu, burçlar dünyasının en kıskanç burçlarından biridir. Ayrıca karşısından hep bir şeyler bekleyen, oldukça talepkâr konumdadır ve zaman zaman egosu onun için bazı şeylerin önüne geçebilir. Kova da en az egosu yüksek ve kendine güvenen, öz güvenli bir burç olduğu için, bu ikili başlangıçta birbirlerine çekileceklerdir. Ancak her ikisinin de keskin bir zekaya sahip olması, ortak bir alanın doğmasına ve alış-verişe girmelerine neden olabilir. Akrep burcu, kendisi oldukça kıskanç bir burç olduğu için, yönetebileceği ve söz geçirebileceği burçlarla daha iyi anlaşır. Bu durumda söz geçirmek için kova burcu pek de doğru bir seçim olmayacaktır. Cinsel yaşamda da benzer problemlerin yaşanması söz konusudur.

Akrebin hayatında cinselliğin önemi oldukça büyüktür. Oysaki Kova cinsellikten çok daha uzak bir yapıdadır. Akrebin tutkulu yaklaşımları, Kovayı ilk zamanlarda harekete geçirse de, zamanla Akrep ile yaşanan cinsellik bir angarya halini alabilir. Kova burcu sınırlandırıldığı ve kısıtlandığını hissettiğinde, olduğu yerden hızla uzaklaşabilir ve bu ilişki de başlamadan bitebilir.

Bunu da oku :  Balık Burcu Kadını - Kova Burcu Erkeği Uyumu

Kova Burcu burcu kadını ve Akrep burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 11 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment