Kova Burcu Kadını – Boğa Burcu Erkeği Uyumu

kova-burcu_boga-burcu

Kova Burcu Kadını – Boğa Burcu Erkeği Uyumu
Boğa gerçekçi, sevecen, sadık ve dürüsttür. Kova ise değişkendir. Bu ikili arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz.Kova ve Boğa burçları. Yani ya hep, ya hiç mantığını bu iki burçta açıkça görebiliriz. Pek ortaları olmadığı içinde hayat bu iki burcun bir araya gelmesi ile çok daha zor bir hale gelir. Daha öncede bahsettiğimiz gibi Kova burcu için özgürlük olmazsa olmazdır. Öyle sabit ve geride kalmış düşüncelere takılıp kalmaz. Oysa ki Boğa öyle midir? Gelenekler onun için vazgeçilmezdir, maddi güvenceye almak ister kendisini. Yani öyle özgür bir şekilde dünyada akıp gidemez hiç bir zaman.

Kova burçları yaşamlarının hiçbir evresinde birine ait olmak, kendini birine mecbur hissetmek istemezler. Hissettikleri zaman bunu davranışlarıyla belli eder, sizden uzaklaşırlar. Boğa burçları ise aşk duygusunu en derine kadar yaşamak isterler, sevdiklerini adeta deli gibi kıskanırlar. Boğa burcunun bu kıskanç tavırları Kova burcu tarafından hiç tahammül edilemeyen bir durum haline gelir. Çok kısa bir süre sonra ilişkide sorunlar tarafları birbirinden uzaklaştırır. Dolayısıyla böyle bir ilişki çok uzun sürmeyecektir.

Bunu da oku :  Oğlak Burcu Kadını - Terazi Burcu Erkeği Uyumu

Hal böyle olunca da Kova ile çok zıt bir yapıda olurlar. Hele ki bir evlilik olur ise aralarında işler zamanla çok daha uyumsuz bir hal alabilir. Ama eğer aralarından biri kendisini bastırabilir ve karşısındaki burca göre hareket eder ise, işte o zamanda ayrılması pek mümkün olmayan gerçekte sağlam bir birliktelik yaşanır. Zira ikisi de bağlılık konusunda uyum sağladıktan sonra oldukça sadık bir yapıdadır. Kova burcu Onun hayatına ayak uydurmak çok zordur. Çünkü her konuda sürekli değişkenlik gösterir ve kova, boğa burcu birlikteliği, pek de uyumlu gibi görünmese de bu sadece başlangıç için geçerli olabilir.

Birlikte olmayı başarabilirlerse, ilişkinin ilerleyen dönemlerinde çok da mutlu bir birliktelik olabilir. Kova burcunun özgürlüğüne ne kadar düşkün olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu durumda bu ilişki ilk başlarda kovanın kendisini serbest hissetmesine neden olabilir. Ancak boğa burcunun ayakları yere sağlam basar ve karşısındakini bir şekilde kendine hayran bırakmayı becerir. Bu durumda kovanın o tavırları zamanla değişip, sadık bir aşığa dönüşebilir. Bakış açıları çok benzer olmasa da, her ikisi de mantıklarını devreye sokar ve analitik düşünmeyi bilir.

Bunu da oku :  Aslan Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ayrıca her ikisi de oldukça çalışkandır. Kendi sosyal çevreleri olan ve arkadaşlarına da vakit ayıran bu ikili, iyi bir evlilik yaşayabilirler. Her ikisi de gereğinden fazla evcimen olmadıkları için, arkadaşları ile ayrı ayrı vakit geçirmeleri de bu ilişkide sorun yaratmaz. Kova, eğer şıp sevdiliğini boğa ile atlatabilirse, bu ilişki uzun ömürlü olabilir gibi görünüyor. Boğa ve Kova arasında aşk ve sevgi yoğun bir şekilde yaşanıyorsa o zaman ilişkileri evliliğe dönüşebilir. Fakat mutlaka biraz birbirlerinin istedikleri gibi olmak için çaba göstermeleri gerekir.

(Visited 8 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment