Kova Burcu Kasım Ayı Yorumu

kova-kasim

Kova Burcu Kasım Ayı Yorumu
Sevgili Kova Burcu ve bilhassa yükselen Kova Burçları,

Kasım ayı gökyüzü hareketli gündemini sürdürmeye devam ediyor. Bir buçuk yılda bir retro yapan Venüs 5 Ekim’de Akrep burcunda geri hareketine başlamıştı. Kasım ayında Venüs burç değiştirerek Terazi burcuna geçecek. Aynı zamanda Jüpiter 12 yıllık döngüsünü tamamlayarak burç değiştirip Akrep burcundan evi olan Yay burcuna geçiyor. Jüpiter Yay transitinin şanslı etkilerini buradan okuyabilirsiniz. Bu kavuşumu burç dönemlerinizde daha detaylı olarak sizinle paylaşıyor olacağız. 16 Kasımda Venüs Retrosu tamamlanırken, 17 Kasımda Merkür retro yapmaya başlayacak. 7 Aralığa kadar Yay burcunda gerilemeye devam edecek.

Gelelim Kova Burcunun Kasım ayında haritalarındaki yansımalarına;

Venüs 9. evinizde retroya devam ediyor olacak. Eğitim hayatınızda zorluklar yaşamanız olası bu retro döneminde. Özellikle sınavlara giren bir Kova burcuysanız seçim yapmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ayrıca hayatınızın amacını sorgula halde olabilirsiniz. Kendiniz için doğruyu seçmeniz zorlaşabilir. Bu aşamada hayatınızdaki detaylara daha yakından bakmanız sizin için faydalı olacaktır.

Bunu da oku :  Terazi Burcu Kadını - Aslan Burcu Erkeği Uyumu

7 Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek yeni Yeniay yeni bir iş ya da sorumluluk getirebilir. Bu arada iş arıyorsanız, iş bulmak için üzerinizde daha fazla baskı hissedebilirsiniz.Bir süre sonra bu durumu takıntı haline getirip hem kendinize hem de çevrenizde sıkıntı oluşturmanız söz konusu. Biraz daha sabrederseniz bu anlamda feraha erebilirsiniz.

17 Kasım’da 4 ayda bir gerçekleşen ve yaklaşık 3 hafta süren Merkür Retrosu başlacak. Genel anlamda proje ve işlerinizde ufak tefek aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir. Ya da arkadaşlarınızla buluşmalar ertelenebilir yada gecikebilirsiniz. Merkür retrosunun etkileri yıkıcı güçte olmayacağından hayatınızı sıkıntıya sokacak bir etki barındırmayacaktır.

23 Kasım’da dolunay İkizler burcunda 7. evinizde gerçekleşecek. Bununla beraber riskli işlerinizi sonlandırabilirsiniz. Ayrıca yeni bir gönül ilişkisine başlamışsanız size uygun olmadığını farkedip bitirme kararı alma olasılığınız söz konusu olabilir.

Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve sevgi dolu bir ay geçirmeniz dileğiyle…

(Visited 18 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment