Oğlak Burcu Kadını – Aslan Burcu Erkeği Uyumu

oglak-burcu_aslan-burcu

Oğlak Burcu Kadını – Aslan Burcu Erkeği Uyumu
Siz toprak elementisiniz, Aslan ise ateş. Toprak çoğu zaman ateşi söndürür. Yine de bu çifti yakından incelerseniz kişiliklerinin benzer olduğunu görürsünüz. Yazın en sıcak günlerinde dünyaya gelen aslan insanının karşısında, kışın en soğuk günlerinde dünyaya gelen oğlak burcu durmaktadır. Ayrıca aslan burcu, liderliği ile bilinir. Onun için balık ve yengeç gibi sessiz ve sakin burçlar daha doğru bir seçim olacaktır. Oğlak ise lafını kimseden esirgemez ve hiç de sakin değildir. Aslan burcu daha abartılı ve dışa dönüktür. Oğlak burcu ise içe dönüktür. Farklı sebeplerden dolayı sosyal olmayı seversiniz. Her ikisinin de biraz fedakarlık yapması ve birbirlerine saygılı olmaları durumunda işler tersine dönebilir ve bu ikili mutlu bir beraberliğe doğru adım atabilir.

Aslan erkeği cömert, aristokrat ruhlu, girişken ve romantiktir. Hayatın güzelliklerine ve lükse çok düşkündür. Oğlak kadını ise sevdiği kişiye her konuda destek olan, duygusal ve düşünceli bir yapıdadır. Sevdiği kişiyi fazla sahiplenir ve kıskanır. Bu ikilinin mutlu olmasının tek koşulu özveridir. Eğer ikiniz de hayat tarzlarınızda değişiklik yapabilir ve birbirinizin isteklerine cevap verebilirseniz uzun vadede uyumlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Bunu da oku :  Kova Burcunun Genel Özellikleri

Oğlak burcu ve aslan burcunun anlaşması için birbirlerini gerçekten sevmeleri gerekir. Her ikisi de baskın karakterlidir ve çabuk parlarlar. Bu da ilişkinin başında olumsuz sonuçlar doğurabilir. Aralarında gerçek bir elektriklenme varsa, bunlar görmezden gelinmelidir. Çünkü her ikisi de kendini tanır ve aslında çabuk parlayan ve çabuk sinirlenen bir yapıya sahip olduklarını bilirler. Oğlak burcu hayatı boyunca gerçek aşkı arayabilir ve bundan da yorulmaz. Onun hayatta en çok değer verdiği şeylerden biri de aşktır. Aşkı bulacağı kişi ise aslan burcu olabilir. Tutkulu ve romantik olan aslan burcu, oğlak burcu ile mutluluğu yakalayabilir.

Aslan burcu lükse ve lüks yaşamaya oldukça düşkündür. Onun bu tavırları birçok burç tarafından anlamsız görünebilir. Ancak en az onun kadar kendine özen gösteren ve lüks yaşamayı seven oğlak burcu için bu tavırlar çok çekici ve seksi görünebilir. Kimileri oğlak burcunun cimri olduğunu düşünseler de, aslında oğlak burcu kendi görüntüsü ve tarzı için harcadığı paraya pek de acımaz ve dolabındaki ayakkabılarına bir servet harcadığını görebilirsiniz. Aslan ve oğlak burcu gerçek aşkı birbirlerinde bulmuş olabilirler, aman dikkat birbirinizi fazla kırmayın.

Toprak elementinden olan Oğlak ile aşk oyunlarının kralı Aslan, cinsel yaşamda bir birilerine cevap verebilme kapasitesine sahiptirler. Aralarındaki cinsel çekim oldukça yüksek olmasına rağmen, dominant rolü kimin üstleneceği konusundaki fikir ayrılıkları, inatlaşarak, seksten uzaklaşmalarına neden olabilir.

Bunu da oku :  Koç Burcu Ocak Ayı Yorumu

Oğlak Burcu burcu kadını ve Aslan burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 22 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment