Oğlak Burcu Kadını – Balık Burcu Erkeği Uyumu

oglak-burcu_balik-burcu

Oğlak Burcu Kadını – Balık Burcu Erkeği Uyumu
Oğlak burcu Balık burcunu yakalayın, hemen farkına var masanız da zamanla fark edeceğiniz değerli özellikleri vardır. Tabii her ne kadar birbirlerine olumlu yanlarını sunmayı başarsalar da, bu ilişki de her zaman önemli nokta Balık burcu olacaktır. Çünkü Oğlak burcu tam anlamı ile kendisini ilişkiye verebilen bir yapıda değildir. Burada ise devreye Balığın duyarlı ve bir o kadar hassas tarafı girmektedir. Eğer gerçekten aşık ise, bir balığın Oğlak burcunu kendisi ile uyumlu hale getirmesi çok yüksek bir ihtimaldir. Bu nedenle de aralarında ki ilişki Balık temelli olarak yükselmeye başlar ve genel olarak bakıldığı zaman Balık burcu sıkılmadıkça bu ilişkiler uzun süre devam eder.

Oğlak ve Balık aşkta mutlu olabilir mi? Kesinlikle evet! Oğlak kadını duygusal, düşünceli ve sevdiği kişiyi destekleyici bir yapıdadır. Bu özellikleriyle Balık erkeğini kolayca kendine aşık edebilir. Balık erkeği de romantizmi ve duygusallığıyla Oğlak’ın ayaklarını yerden kesebilir. İkisinin arasındaki ilişki kusursuz olacaktır ve yatakta da ilişkileri sorunsuz ilerleyecektir.

Bunu da oku :  Yengeç Burcunun Genel Özellikleri

Toprak elementi Oğlak ile su elementi Balığın harika bir ilişkisi olabilir. Bahar mevsimi her ikisinin de en sevdiği mevsim. Bu aylarda birlikte bol bol vakit geçirmeyi ihmal etmeyin. Açık havada birlikte bir barbekü partisi düzenleyebilir ve tüm arkadaşlarınızı çağırarak sosyalleşe bilirsiniz. Balık, artık ailesi ile tanışmanızın vaktinin geldiğini düşünüyor olabilir. Görüşmeye gitmeden önce annesinin en sevdiği çiçeği öğrenin ve yanınızda götürün. Oldukça vefakar bir burç olan oğlak, duygusal sevgilisi balık ile romantik bir aşk yaşayabilir. Ancak monotonluk pek de oğlak burcuna göre değildir. İş hayatında zaten yeterince yorulduğu için, ilişkisinde yorulmaya pek gelemez. Bu ilişkide balık burcuna çok iş düşüyor. Oğlak burcunun güvenini kazanmalı. Sonrasında ne kadar mutlu edildiğine kendisi bile inanamayacak.

Balık burcu sezgileri ile hareket eder. Oğlak burcu, onun yaratıcı yönünü açığa çıkarmalı. Kalbinde herkese ayıracak kadar yer olduğunu düşünen balık burcu, sevgilisine yapacağı yaratıcı faaliyetlerle onun gönlünü almaya çalışmalıdır. Oğlak burcu yoğun iş planları yüzünden tatil yapmaya vakit bulamıyor olabilir. Siz ona bir sürpriz yapın ve bu hafta sonu küçük bir kaçamak yapın.

Yatakta aynı frekanstasınız. Balık burcu için seks gerçek aşkı ifade etmenin en kutsal şeklidir. Ona değer vermiyor, sadece iyi vakit geçirmek istiyorsanız bunu hissederek uzaklaşacaktır. Duygularınızda samimi iseniz size daha önce hiç yaşamadığınız duyguları tattıracaktır. Balık manevi ve huzurlu bir dünyada yaşamaktadır. Onun dünyasına girdikten sonra hiç geri dönmek istemeyebilirsiniz.

Bunu da oku :  Aslan Burcu Kadını - Koç Burcu Erkeği Uyumu

Oğlak Burcu burcu kadını ve Balık burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 54 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment