Oğlak Burcu Kadını – Yay Burcu Erkeği Uyumu

oglak-burcu_yay-burcu

Oğlak Burcu Kadını – Yay Burcu Erkeği Uyumu
Genelde sonra gelen burç bir öncekinin eksiklerini tamamlar ama her nedense birbirinden sonra gelen burçların uyumu oldukça zordur. Toprak grubuna mensup oğlak burcunun, ateş grubuna mensup yay burcu ile aşk ilişkisine bakacak olursak, oğlak burcu insanları ayakları yere sağlam basan kişilerdir. Yay burcu ise daha çok özgürlüğüne düşkün, kimi zaman aklı havada tipler olabilirler. Oğlak ve yay burcu aşk uyumu için başarılı sonuçlar bekleniyorsa, her ikisi de birbirine saygılı olmayı öğrenmelidir. Oğlak burcu kadınları, girdikleri her ortamda dikkat çekmeyi başaran, çalışkan ve bakımlı kadınlardır. Yay erkekleri de akrep erkeği kadar olmasa da şeytan tüyüne sahiptir. Oğlak burcu için yay burçları kimi zaman hayalperest ve gerçekçi olmayan kişiler olarak gelebilir. Ancak yay burcu eğer tavırları ile bu ön yargıyı kırabilirse, ikili mutlu bir ilişkinin anahtarını ellerinde tutacaktır.

Yay erkeği neşeli, cazibeli ve manevi yönden zengindir. Size karşılaştığı en ilginç kadın olduğunuz duygusunu verir. O, aslında aşık olmak ister, ama bağlanmaktan çekinir, çünkü bağımsızlığına düşkündür. Onu gerçekten seviyorsanız, sabırlı ve anlayışlı olmalısınız. İlişkiniz ne kadar uzun sürerse birbirinize karşı olan duygularınız o kadar yoğun olacaktır. Her iki taraf da seksüel açıdan hareketlidir ve birbirlerini mutlu etmek için ellerinden geleni yaparlar.

Bunu da oku :  Akrep Burcu Kadını - Boğa Burcu Erkeği Uyumu

Yay burcuna mensup kişiler çocuksu yapıya sahip kişilerdir. Her daim eğlenecek bir şey bulmak gibi özellikleri vardır. Ancak kendilerine olan güvenleri de oldukça gelişmiştir ve egoları yüksektir. Fiziksel görüntüleri ile de her daim dikkat çekerler. Ayrıca yay burçları kimsenin hakkında kötü düşünmezler kolay kolay. Macera tutkunudurlar. Ayrıca iyi niyetli olmaları da onları tanımlayan özelliklerden biridir. Tüm bu iyi özellikleri, oğlak burcunun ona çekilmesini sağlayacaktır. Ancak yay burcunun aşırı öz güveni ve egosu oğlak burcunu rahatsız edip kaçmasına neden olabilir. O nedenle yay burcu oğlak burcuna karşı herkese olduğundan daha dikkatli olmalıdır.

Yay insanı sizi karamsarlıkla suçlayacak ve hiç durmadan, olabilecek en kötü ihtimal için hazırlandığını söyleyecektir. Yay burcu kişilerinin öncelikle yaşamla alay etmeyi bırakmaları gerekir. Çünkü oğlak hayatı fazlasıyla ciddiye alır ve yay burcunun bu tavırlarına anlam veremeyebilir. Yay burcunun dikkatli olması gerekir çünkü aşkı hafife aldığı bir gerçektir. Ancak oğlak burcuna ne olduğunu anlamadan kendini kaptırabilir. Bu durumda da daha önce tanışmadığı duygularla da karşılaşacaktır. Oğlak ve yay burcu başlangıçta zor, ama ilerleyen zamanlarda pek de eğlenceli ve seksi bir ilişki haline dönüşebilir.

Yatakta Yayın atletik vücudu sizi tahrik eder. İlişkiniz ilerledikçe başka hiç bir konuda uyuşamadığınızı düşünebilirsiniz. Oğlak Toprak elementinde olmasına ve bedensel Etkinliği yüksek olmasına karşın, yine de işine fazla odaklanmış olduğu için, hayatındaki cinsellik unsurunu ihmal eder. Yay için de cinsellik birincil öneme sahip olmadığında, aslında bu alanda uyum sağlamları mümkündür.

Bunu da oku :  Başak Burcu Kadını - Koç Burcu Erkeği Uyumu

Oğlak Burcu burcu kadını ve Yay burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 1 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment