Oğlak Burcu Mart Ayı Yorumu

oglak_mart_2019

Oğlak Burcu Mart 2019 Astroloji Yorumu

Sevgili Oğlak Burçları ve bilhassa Yükselen Oğlak Burçları;

Not: Gündem yorumlarımızı okurken özellikle yükselen burçlarınızı dikkate almanızı tavsiye ederiz.

Mart ayına damgasına vuran Merkür Retrosu, 6 Mart’ta yaşanacak bir Yeniay ile Venüs’ün Kova burcu transiti bu ay dikkat çeken gökyüzü olaylarından. Üstüne üstlük Uranüs tekrar burç değiştirerek, 7 yıl orada kalmak üzere Koç burcundan Boğa burcuna geçiş yapacak.

6 Mart’ta Balık burcunun 16 derecesinde gerçekleşecek Yeniay, daha yetkin bir kişi olmak adına efor harcamanıza işaret eder. İletişim ve zihinsel anlamda yeni yollar ortaya çıkabilir. Kardeşleriniz ve/veya kardeş kadar yakın akrabalarınızın hayatında gerçekleşecek yenilikler anlamına da gelecektir. Yeni ay ile Merkür retrosu bir araya geliyor olması küçük aksaklıklara neden olabilir.

4 Mart ila 29 Mart arasında gerçekleşecek Merkür gerilemesi bildiğiniz üzere teknolojik aletlerde, iletişim hatalarına ve eski sevgililerin sözüm ona geri dönüşüne gebe olacak. Her retro da hatırlattığımız gibi “Retro ile gelen, retro ile geri döner”, ikinci kez başlamadan önce bu uyarıyı unutmayınız. Merkür gerilemesinde yapacağınız fiziksel değişikleri ilk defa yapıyorsanız, retro sonrasına ertelemeniz faydanıza olacaktır. Sonuçları istediğiniz gibi sizi tatmin etmeyebilir.

Aşk hayatınızda fevri ve gergin anlar yaşamanız mümkün. Agresyona dikkat etmek gerekir. Çocuğunuz varsa onunla ilgili konularda mücadele ediyor olabilirsiniz.

Bunu da oku :  Oğlak Burcu Kadını - Terazi Burcu Erkeği Uyumu

21 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşecek dolunayda, iş ve kariyer hayatınızda netleşmeye gidiyor olacağınızı söyleyebiliriz. İş değiştirme, pozisyon değiştirme, kafa karışıklığına sebep olan olaylara vurgu yaparak bir nokta koymanıza, netlik oluşturmanıza sebep olacaktır. Taşınma ve yer değişikliği de gündeminizde olabilir.

Parasal anlamda şansın size güldüğü bir ay diyebiliriz. Maddi anlamda tahmin etmediğiniz bir ferahlama yaşıyor olacaksınız. 

Uranüs’ün Boğa geçişi aşk hayatınızda anilikler sizi bekliyor. Önümüzdeki 7 yılı kapsayan bu transit hayatınızın aşkını ani şekilde bulabilirsiniz. Normalin dışında sıradışı ilişkileri kapsayacaktır. Ayrıca evli iseniz ani bir şekilde çocuk sahibi de olabilirsiniz. Yaratıcı yönlerinizi keşfediyor olacaksınız. Tabi ki bu 7 yıl sürecek olan süreç içinde yavaş yavaş gelişecektir.

Sağlıklı, huzurlu, mutlu ve sevgi dolu bir ay geçirmeniz dileğiyle…

(Visited 13 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment