Terazi Burcu Kadını – Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

terazi-burcu_oglak-burcu

Terazi Burcu Kadını – Oğlak Burcu Erkeği Uyumu
Bu çiftin ilişkisi uzun sürelide olabilir, kısa sürelide olabilir denecek bir uyumdur. Terazi ve oğlak arasındaki kaçınılmaz fiziksel çekim bu ikilinin bir araya gelmesinin en büyük nedenidir. Burçlar dünyasının en hırslı ve ayakları yere sağlam basan burcu oğlaktır. Onun hırsı, iş hayatında da tam bir iş kolik olmasına neden olur. Birçok burç onu anlayamazken, terazi onu anlayabilir. Bu noktada da oğlak, kendisini anlayan biri ile mutlu bir beraberliğe adım atacaktır. İşte terazi, oğlağın bu hırsı ve mücadeleci ruhuna hayrandır ve kendisinde de bu yükselme arzusunun olmasını istemektedir. Terazi, sosyal bir burçtur ve arkadaşları ile dışarıda vakit geçirmekten hoşlanır. Oğlak da sosyal bir burç olsa da, onun için öncelik iş iş iştir! İkinizde sosyal olaylardan hoşlanırsınız. Oğlak sevgilinizin, onunla şirket davetlerine yada müşterisi ile yemeğe gitmeniz için size yalvarması gerekmeyecektir. Partnerine uyum sağlamak için dışarıda onunla vakit geçirmeye alışan bir oğlak, terazi ile olur diyoruz.

Bunu da oku :  Yay Burcunun Genel Özellikleri

Oğlak erkeği duygusal, düşünceli ve sabırlıdır. Aşık olduğunda gözü hiçbir şey görmez ve sevdiği kişiyi fazlasıyla sahiplenir. O, duygularını dile getiren ve hislerinden bahseden biri değildir. Çünkü bunu bir zayıflık göstergesi olarak kabul eder. Tüm bu özellikleriyle Oğlak erkekleri Terazi kadınlarına pek uygun değildir. Ancak seksüel anlamda birbirlerinin beklentilerini mükemmel şekilde tamamlarlar.

Ancak işlerden kafasını kaldırıp onu göremezse, gerçekçi bir ruha sahip olan terazi, oradan uzaklaşabilir. Oğlak burcu, aşkın sadece mantık süzgecinden geçebileceğine inanır. Bu da onun ister istemez ön yargıları olmasına neden olur. İlk görüşte bir insan hakkında bir şey düşünüyorsa, o düşünceleri değiştirmesi bir hayli zaman alır. Terazi burcundan ilk görüşte etkilendiyse, o zaman o hislerinin üzerine gidecektir. Çünkü oğlak burcu hislerinin çok güçlü olduğuna inanır. Birine karşı bir şey hissettiyse, bu ilişki onun için gerçek bir aşk olabilir. Ayrıca oğlaklar idealleri için yaşar. Yani terazi burcu ile anlaşması çok zor olmayacaktır. Oğlak burcu çoğu zaman ciddi ve telaşlıdır. Siz öyle değilsinizdir ve sizin etkinizle sevgiliniz daha rahat olabilir.

Ciddi tavırları ile dikkat çeken oğlak burcu, zaman zaman oldukça ketum olabilir. Ama oğlak burcuna mensup kişilerin aslında yumuşacık bir kalpleri olduğu da unutulmamalıdır. Bu ilişkinin başında, terazi burcu onun soğuk tavırlarından korkup kaçarsa, bu ilişki başlamadan bitebilir. Ama davranışları ile oğlak burcuna onu sevdiğini hissettirse, oğlak da onu dünyanın en mutlu insanı yapacaktır. Bu ilişkide baskın karakter oğlak olacak gibi görünüyor, ama yine de terazinin gücü ve kendinden emin oluşu, oğlağı her daim bir adım geride durma hissine kapılacaktır. Oğlak ve Terazi gündelik hayat çekişmelere rağmen, cinsel hayatta ideal partnerlerdir. Aşka düşkün Terazi ile bedensel hazları iyi tanıyan Oğlak, yoğun ve doyurucu bir cinsel yaşama sahip olurlar. Ancak kimi zaman Oğlağın ihmalkar davranışları, bu rutinin aksamasına ve Terazinin kendini yalnız hissetmesine neden olabilir.

Bunu da oku :  Akrep Burcu Kadını - Yay Burcu Erkeği Uyumu

Terazi Burcu burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 30 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment