Yay Burcu Kadını – Başak Burcu Erkeği Uyumu

yay-burcu_basak-burcu

Yay Burcu Kadını – Başak Burcu Erkeği Uyumu
Toprak elementi Başak ile ateş elementi Yayı bir araya getirmek pek kolay olmayacaktır. Birbirlerine kazandıra bilecekleri çok şeyler vardır ama bu hiç de kolay değildir. Her ikisi de ayrı dünyaların insanlarıdır. Başak toprak elementinden ve kılı kırk yaran, sürekli eleştiri getiren, mükemmellik peşinde bir yapıya sahiptir. Halbuki Yay detaylarla uğraşmak yerine olaya tepeden bakmayı ve sezgilerine ya da o anda aldığı ilhama göre karar vermeyi seven birisidir. Yaylar Başakları fazla pimpirikli ve cesaretsiz bulabilirler.

Başak erkeği, güvenilir, detaycı, akıllı ve sevecendir. Birini sevdiği zaman güvenilir ve sadık bir aşık olur. Yay kadını ise güvenilir, neşeli, zeki ve dışa dönüktür. Bu iki burç önce çok iyi iki dost, ardından da iyi iki sevgili olacaktır. Cinsel yönden de frekansları uyuşur. İki taraf da romantik ve arzulu olduğu için birlikte uzun vadede eğlenceli ve uyumlu bir aşk yaşayabilirler.

Tüm bu noktalarda Yay ve Başak kolayca kişilik çatışmalarına yuvarlana bilirler. Aslında Yay Başakın detaylarından çok şey öğrenecektir. Başak Yaya iş hayatında iyi bir örnek olabilir. Böylece Yay kendi eksiklerini anlayabilecektir. Arkadaşlık boyutunda ortak amaçlar ya da hobiler doğrultusunda bu hareketli bir birliktelik olabilir ancak uzun vadeli olması zordur.

Bunu da oku :  Boğa Burcunun Genel Özellikleri

Yay ve başak bu ikili iyi arkadaş olabilirler ama ilişki her ikisi için de mutsuzlukla sonuçlanır. Ancak sabretmeyi ve özverili olmayı becere bilirlerse uyumlu bir birliktelik yaşayabilirler. Başak da kendi hedeflerine ulaşmak için aslında gizli bir bağımsızlık ihtiyacına sahiptir. Yay zaten bağlanmaktan korkan bir yapıdadır. Dolayısıyla her iki taraf da ilişkinin kalıcı olması için çok büyük bir çaba harcamak eğiliminde olmadığından, kısa süreli bir ilişki olabilir.

Yay ise güvenilir, neşeli, zeki ve dışa dönüktür. Ele avuca sığmayan bir karakter çizer. Özellikle ikili ilişkilerde bağlanmaktan çok korkar. Bu onun doğasında vardır. Gezmek, eğlenmek ve hayattan zevk almak ister. Cinsel uyumları çok mükemmel olmamakla birlikte her iki tarafın da anlayışlı yaklaşımıyla seks hayatları sıradanlıktan kurtulabilir.

Yay Burcu burcu kadını ve Başak burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %40 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 9 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment