Yay Burcu Kadını – Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

yay-burcu_oglak-burcu

Yay Burcu Kadını – Oğlak Burcu Erkeği Uyumu
Yay ve oğlak, genelde sonra gelen burç bir öncekinin eksiklerini tamamlar ama her nedense birbirinden sonra gelen burçların uyumu oldukça zordur. Zıt olmanıza rağmen bu beraberlik güzel olabilir. Oğlak burcu size işle ilgili akıllı fikirler verecek, gelecekle ilgili (özellikle finansal açıdan) planlar yapmanıza yardımcı olacak ve size sağlam bir zemin hazırlayacaktır. Tam bir iş kolik olan oğlak burçları, aynı zamanda kazandığı parayı elinde tutmasını da bilir. Oldukça tutumlu olan oğlakların bu hali, yaylar için kimi zaman sıkıcı olabilir. Yay burcu ise kazandığı parayı gezmek ve eğlenmek için harcamaktan hiç çekinmez.

Oğlak bu duruma alışır mı bilinmez, ancak yay burcu için tutumlu olmak cimrilik olarak görülebilir. Oğlak insanının büyük hedefleri ve kendine olan özeni ise yayı etkilemeyi başaracaktır. Yay ve oğlak burç uyumu bizden tam not almasa da, birbirlerini anlayabilir ve fedakarlık yapabilirlerse, mutlu bir beraberlikleri de olabilir. Bu çift hayatın her kesiminden başarılı, eğitimli ve ilginç insanlarla bir araya gelecektir.Burçlar dünyasında arka arkaya dünyaya gelen yay ve oğlak burcu ikilisi, birbirleri ile anlaşmakta çok da zorlanmazlar. Genel olarak ikisi de dışarı göstermedikleri bir başka kişiyi taşırlar içlerinde.

Bunu da oku :  Kova Burcu Kadını - Balık Burcu Erkeği Uyumu

Her ikisi de dışarıdan umursamaz, vurdum duymaz görünseler de, iç dünyalarında duygusal ve tutkulu birini taşırlar. Yay burcu, kolay kolay bir ilişki yaşamaz, yaşadığı ilişkiler de genellikle kısa sürelidir. Uzun süreli bir aşkı ve tutkuyu oğlak gibi tutkulu bir burçta bulacaktır. Oğlak burcunun geniş bir kalbi vardır ve gerçekten sevdiği kişiyi oraya taşır ve iç dünyası ile tanıştırır. Yay burcu onun bu iç dünyası ile tanıştığında ise ondan kolay kolay vaz geçemeyecektir. Bu ikili arkadaşlık ilişkilerinde favori tipler değillerdir ama aşk ilişkisi söz konusu olduğunda aralarında gerçek bir bağ ortaya çıkabilir. Bu ilişkinin vazgeçilmez olması için ise yay burcuna büyük iş düşüyor. Dış görüntüsü ile her ikisi de dikkat çekici burçlar oldukları için, bu ilişki ilk bakışta büyük bir elektriklenme ile ortaya çıkar. Sonrasında aşka dönüşmesi için ise her iki tarafa da iş düşüyor. Zira birbirlerinden farklı karakter oldukları için biraz çaba gerektiriyor.

Oğlak Toprak elementinde olmasına ve bedensel aktivitesi yüksek olmasına karşın, yine de işine fazla odaklanmış olduğu için, hayatındaki cinsellik unsurunu ihmal eder. Yay için de cinsellik birincil öneme sahip olmadığında, aslında bu alanda uyum sağlamları mümkündür.

Bunu da oku :  Yay Burcu Kadını - Yay Burcu Erkeği Uyumu

Yay Burcu burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %60 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 10 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment