Yengeç Burcu Kadını – Boğa Burcu Erkeği Uyumu

yengec-burcu_boga-burcu

Yengeç Burcu Kadını – Boğa Burcu Erkeği Uyumu
Boğa insanı da sizin gibi sevgiye değer verir. O da güzel bir evi olmasını ister ve sizin gibi ailesine çok düşkündür. Yengeç, su grubuna mensup en duygusal burçlardan biridir. Ateş grubundaki boğalar ise daha gerçekçi burçlardır. Bir boğanın romantik ve duygusal olması için, karşısındaki insana güvenmesi gerekir. Boğanın çok sağlam ve güçlü bir karakter yapısı vardır, Boğanın bu yapısı, yengece çok çekici gelecektir çünkü yengeçlerde boğalar gibi güvenebilecekleri bir eş ararlar.

Bu iki burç arasında uyumlu bir ilişki söz konusu olabilir. İki taraf da duygusal derinliğe, kendini güvende hissetmeye ve sadakate önem verir. Maddi konularda iki taraf da çalışkan ve tutumludur. Aralarında sorun olabilecek konulardan biri Boğa erkeğinin fazlasıyla kıskanç olmasıdır. Yengeç kadını bu durumu anlayamayacak ve çıkan huzursuzluktan rahatsız olacaktır. Seksüel yönden iki taraf adeta birbirini tamamlarlar. Uzun ve mutlu bir birliktelikleri olabilir.

Boğa insanı da tam anlamıyla severse bağlanır ve ömrü boyunca da ayrılmaz. O da sizin gibi ateşlidir. Bütün bunlardan Boğanın tam size uygun bir eş olduğunu anlıyorsunuz. Boğanın duygusal olarak yengeci tatmin etmesi için sadık olması yeterli olacak. Yengeç, bir boğa partner bulduğunda, onu bırakmamak için elinden geleni yapmalıdır. Duygusal olarak bu ikili başarılı bir çift. Ayrıca yatakta da uyumsuz olduklarını söylemek yalan olur. Birlikte unutulmaz bir çift olabilirler.

Bunu da oku :  Koç Burcu Kadını - Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Astrolojik açıdan oldukça uyumlu olduğunu söyleyebileceğimiz yengeç burcu ve boğa burcu ikilisinde, her iki taraf da karşısındaki kişiye güvenmek isterler. Tabi her iki taraf da güvenilir kişiler oldukları için, aradıkları gerçek aşkı birbirlerinde bulabilirler. Ama boğa burcunun zaman zaman dilini tutamaması, yengeç burcunun yara almasına neden olabilir.

Boğa insanıyla aranızda hiç anlaşmazlık çıkmayacağını da sanmamalısınız. Yengeç burcu çok kolay kırılır, bu nedenle boğa burcunun dikkatli olması gerekiyor. Karşısındakinin duygusal ve kırılgan olduğunu unutmamalıdır. Boğa burcuna mensup kişilerin hoş zevkleri vardır. İyi bir mekanda oturup sevdikleri ile saatlerce sohbet edip vakit geçirebilir. İyi bir film onun dikkatini çekecektir. Sosyalleşmekten hoşlanan boğa burcu, sevgilisinin de ona eşlik etmesini isteyeceği için, yengeç de sevildiğini hissedecektir. Boğa burcu, dış görünüşüne oldukça özen gösterir. Boğa insanı zaman zaman içinden geleceği için size tatlı sözler söyleyecektir. Sevgisini belirtecektir, sevgisini hareketleriyle belirtmeyi daha uygun bulur. Yatakta ise Boğa ihtiraslı, duyarlı ve özenlidir.

Yengeç burcu kadını ve Boğa burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %80 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 20 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment