İkizler Burcu Kadını – Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

ikizler-burcu_yengec-burcu

İkizler Burcu Kadını – Yengeç Burcu Erkeği Uyumu
Yengeç burcu ikizlere göre çok duygusal ve değer yargıları üzerine yapılan şakalardan hiç hoşlanmaz. Evcimen bir erkek istiyorsanız tam yerindesiniz. Rahatlığı sever ve sizin ölçülerinize göre evde çok fazla zaman geçirir. Sadece onun için yaşamanızı ister. İyi bir hesapçı ve çalışkan bir iş adamıdır, çünkü onun için başarının önemi büyüktür. Eğer ortak ilgi alanlarınızı göz ardı ederseniz; kırılganlaşır, tepki gösterebilir ve onu yeterince sevmediğinizi düşünebilir.

Yengeç erkeği için İkizler kadını fazlasıyla neşeli ve hareketlidir. O, duygulu, çalışkan, sorumluluk sahibi ve başarıya önem veren bir yapıdadır ve bunun dışında evcimendir. Evi adeta onun kalesi gibidir. Kendini evinde rahat ve mutlu hisseder. Sevdiği kişiyi ilgisiyle ve sevgisiyle şımartmayı çok sever. Ona yeteri kadar ilgi ve zaman ayırmadığınız da kendisini sevmediğinizi düşünebilir. Eğer ona sadık kalır ve sevginizi yoğun bir şekilde ifade edebilirseniz onunla bir ömür boyu mutlu olabilirsiniz.

İkizler ve yengeç ilişkisinde her iki tarafa da büyük iş düşüyor. Yengeç burcu hayata biraz çocuksu bakar, bu da onun duygusallığından kaynaklanır. Onun bu çocuksu yanı da ikizleri kendine aşık etmeye yetebilir. Eğer bu burçla evlilik düşünüyorsanız hiç korkmayın derim. Para konusunda tutumludur, bazıları onun cimri olduğunu bile söyler. Onun için para güvenliktir ve her zaman borçlarını ödeyebilmeyi ister. Eğer bir yatırım yapmak isterseniz, önce Yengece danışın. Doğum günü ve yılbaşında sizi en güzel hediyelerle şımartacaktır. Sevgili parasını, gereksiz lükslere yatırmayı kesinlikle sevmez. Ama yine de hiç bir şeyinizi eksik bırakmamaya çalışacaktır. Sessiz ve sakin olduğuna bakıp neler olup bittiğini anlamadığını sanmayın. Yalnız kalmaya alışıktır ve sorunları tek başına halletmesi gerektiğinde, kendini iyi hissetmediği zamanlar, kabuğuna çekilme eğilimindedir.

İkizler burcu zaman zaman paronayak kararsız tavırlar sergileyebilir. Hele ki aşık olursa, bu paronayaklığı daha da artabilir. Ama karşısındakinin bir yengeç olduğunu unutmamalıdır. Çünkü yengeç burcu aşık olursa, sadakatini sonuna kadar kullanır ve aldatması çok kolay değildir. İkizlerin bu durumda sevgilisine güvenmesi gerekir. Bu ikili, yatakta da iyi bir ikilidir. Tutkulu bir aşık olan yengeç burcu, yatakta çok daha romantik ve tutkuludur. Onun bu tavrı, ikizlerin de daha tutkulu olmasını sağlayacaktır.

Bunu da oku :  Boğa Burcu Kasım Ayı Yorumu

İkizler burcu kadını ve Yengeç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 19 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment