Yay Burcu Kadını – Akrep Burcu Erkeği Uyumu

yay-burcu_akrep-burcu

Yay Burcu Kadını – Akrep Burcu Erkeği Uyumu
Yay ve Akrep Zodyak’ta arka arkaya bulunan burçları, aralarındaki gerginliğe rağmen, ortak noktalarda buluşabilirler. Ancak Akrep insanı gizemli havası ve seksiliği ile sizi çekmiş olabilir ve Akrep burcunda diğer burçlarda olmayan bir şeytan tüyü vardır. Bu da, girdikleri her ortamda dikkat çekmelerini ve beğenilmelerini sağlar. Belki de hiç kimsede rastlamadığınız derin duyguları ve tutkusu sizi çekmiştir. Su elementi Akrep, Ateş elementi Yay burcu arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz.

Akrep erkeği gizemli havası ve seksiliği ile sizi kendine çekecektir. Ancak onunla ciddi bir ilişkiye girmeden önce iki kez düşünün. Çünkü seks hayatınız yolunda gitse de iletişim anlamında ciddi problemler yaşayabilirsiniz. Akrep insanı sahiplenen, kıskanç ve hatta takıntılı bir yapıdadır. Siz ise özgürlüğünüze aşırı düşkün olduğunuzdan aranızda sık sık tartışma yaşanabilir.

Akrep tutkulu, duygusal, hareketli ve çekicidir. Partneriyle birçok şeyi beraber yapmak ister. Yay ise ele avuca sığmayan, bağımsızlığına düşkün ve kısıtlanmaktan hoşlanmayan haşarı bir çocuk mizacındadır. Aynı zamanda biraz da savurgandır. Parayı idare etmesini pek beceremez. Hayatı dolu dolu yaşamaktan çok zevk alır. Bir ilişkide karşı tarafa bağlanmak onun için çok zordur. Hiçbir zaman idare edilmekten ve yönlendirmekten hoşlanmaz. Akrep burcu, tutkuları ve duyguları ile yaşayan bir insandır. Aynı zamanda da burçlar dünyasının belki de en kıskanç burcudur.Karşısındaki insanı adeta bir kafesteymiş gibi hissettirebilir. Bu da yay burcu gibi özgürlüğüne düşkün bir burcun korkup kaçmasına neden olabilir.

Bunu da oku :  Boğa Burcu Kadını - Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Bu duruma akrep burcunun karşısındakini korkutmaması gerekiyor. Akrep burcu, güvenmeyi çok geç öğrenir. Bu kıskançlığı da aslında güven probleminden kaynaklanır. Onun doğasındaki bu kıskançlığı ortadan kaldıramazsanız da azaltmak ve çekilebilir bir hale getirmek için, onun güvenini kazanmalısınız. Akrep burcu gerçekten aşık olduğunda, karşısındakinden de en az gösterdiği kadar ilgi görmek ister. Bu durumda da bu ilişkide yay burcuna büyük iş düşüyor. Yay burcu ve akrep burcu birlikteliği zaman zaman ateşli kavgaların olduğu, zaman zaman da büyük bir aşkı yansıtan bir beraberlik olabilir. Akrep burcunun aşkı ve gücü karşısında yay burcu kesinlikle etkilenecek ve ondan hoşlanacaktır. Zaten delici bakışları olan akrep burcundan etkilenmemek neredeyse imkansızdır. Bu durumda da aralarındaki bu elektriklenme sayesinde aralarında kuvvetli bir aşk başlayabilir.

Derin bir duygusallıkla bezenmiş, kuvvetli bir cinselliğe sahip olan Akrep ile ruhsal uyaranlara ve maceraya daha yatkın olan Yayın cinsellikte de anlaşmaları çok kolay değildir. Yayın tutkulu davranışları, sahip olmak isteğini anlaması oldukça zordur. Akrep ise, cinselliğin yaşamda atlanabilir bir faktör olmasını kabul etmekte ve anlamakta zorlanır.

Bunu da oku :  Başak Burcu Kadını - Başak Burcu Erkeği Uyumu

Yay Burcu burcu kadını ve Akrep burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 72 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment