Venüs Retrosu Ve Ayrılık

ayrilan-kadin-erkek

Venüs Retrosunda Sevgilimden Ayrılır mıyım?
Bu dönemin en önemli gökyüzü olayı malumunuz Venüs Retrosu. Ancak aynı zamanda gerçekleşen diğer olayları da biraz detaylandırmakta fayda var.

1 Ekim de Plüton durağanlaşmaya başladı. Eğer neden işlerim ağırlaşıyor, üzerimde bir ağırlık var, hiç bir şey yapmak istemiyorum diyorsanız sebebi Plüton’un durağan seyrinden kaynaklanıyor. 4 Ekim’e dek durağan kalmış olan Plüton ağır hareketiyle oldukça baskıcı davrandı ve sert açılarıyla zorladı bizleri. Bu gökyüzü hareketi “Köklü değişiklikler yapmak zorundayım, bu böyle gitmez, bir şeyler yapmazsam hiç bir yere ilerleyemeyeceğim.” dedirtti.

5 Ekim de Venüs Akrep burcunda gerileyecek. Gerileme Akrep burcunda ay sonuna dek sürecek ve sonra Terazi burcuna geçecek.

Ah Venüs Sen Nelere Kâdirsin!
Aşk ve ilişkilerin simgesi Venüs retroya uğrarsa duygusal bağlarda bir zorlanma yaşanabilir. Daha sevgisiz hissetmek, tahammülün azalması, sabırsızlık ve ipleri koparma kolaylaşır. Bunun da beraberinde ayrılığı getirmesi an meselesidir.

Retrolar genelde içe dönmeyi, iç hesaplaşmalara yönlendirir. Bu anlamda faydalıdır. İşin sırrı olan bu zamanı kullanmayı bilmekte. İlişkilerde oluşacak gerginliklere hazırlıklı olarak daha sakin karşılamakta. Fakat öyle bir zaman gelecek ki patlamaya hazır bir bomba gibi hissedeceksiniz. O tahammülsüzlük mantıklı düşünmeyi engelleyecektir. Maalesef ayrılıklar bu gelişim sonucu olabiliyor.

Bunu da oku :  Aslan Burcu 2019 Yorumu

Ve Müjde!
Venüs Retrosu’nu diğerlerinden ayıran bir özellikte ayrılıkların genelde geçici olmasıdır. Sert bir etkisi yoktur. Muhtemelen Retro bittiğinde pişmanlıklar başlar, sevgililerin kapıları tekrar çalınır. Siz siz olun sakin kalmaya ve dingin düşünmeye devam edin!

Bu dönemde instagram sayfamızdan gelen bir yorumu sizlerle paylaşmak istiyorum:

Yorum

Ben ayrıldım 28 ekim gibi yükseleni akrepti tam retro venüs asc ve 12.evdeki plütosuna kavuşum yaparken ilk kafası karışık güven probleminden bahsetti böyle bir problemmiz olmuştu o kadar açıklama özür dilememe rağmen bana inanmadı sonra kesin konuştu beni bekleme artık hiç bir şey eskisi gibi olmaz sana güvenmiyorum dedi ve gitti geri döner mi bilmiyorum ama canım çok yaktı bu durum bu kadar seviyorken …

Yanıt

Yaşadığınız durum için çok üzüldüm. Venüs retrosu geçici ayrılıklar veriyor, bu dönemde tahammülsüzlükler artıyor çünkü. Fakat ayakları yere basmayan, içinde bir sürü soru işareti barındıran ilişkilerin şansı daha az oluyor. Bitmeye bir anlamda gerilemeler izin veriyor. Her ne olacaksa hayrınıza olsun inşallah…

(Visited 17 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment