Kova Burcu Kadını – Terazi Burcu Erkeği Uyumu

kova-burcu_terazi-burcu

Kova Burcu Kadını – Terazi Burcu Erkeği Uyumu
Kova Burcu Terazi burcu bu ilişkide arkadaşlık, dostluktan sonra, yoğun bir romantizmin de yaşanması söz konusudur Kova burcunun en rahat ilişki kurabildiği burçtur Teraziler. İkisi de hayattan zevk almayı fazlası ile bildiği için, hiç bir şekilde sorun yaşamadan yaşamın tadını birlikte çıkarabilirler. Bildiğiniz üzere, Kova burcu sosyal yaşama çok önem veren ve sosyal açıdan oldukça dengeli, aktif bir yaşamı olan burçlardan biridir. Terazi burcunun da bu şekilde sosyal açıdan aktif bir burç olması, aralarında ki uyumu ve bağı daha çok güçlendirecektir.

Terazi ile Kova birlikteliği her zaman uyum içerisinde olur. Terazi erkeği yanında güvende ve huzurla kalabileceğiniz bir tiptir. Kova kadınının biraz çaba göstermesi gerekebilir. Terazi her zaman sürprizlerden hoşlanır. Bu yüzden iki burcun ilişkisinin sıkıcı ve durağan olması pek mümkün değildir. Ayrıca ikisinin de kıskanç olmaması özgürlüğüne düşkün bu iki burç için de şanstır. Akıllı bir Kova kadını Terazi erkeğini özgür bırakarak, sıkmayacaktır. İki burç birbirine güven duyuyorsa, uyumlu bir birliktelikleri olur.

Bunu da oku :  Koç Burcu Kadını - Koç Burcu Erkeği Uyumu

Her şeyden önemlisi Zodyakta son derece olumlu bir etkileşim içinde bulunan Kova ve Terazi ikilisi insan ilişkilerinde çok başarılıdır. Bu ilişkide entelektüel konular büyük öneme sahiptir.Terazi burcunun her açıdan dengeli bir yapıda olması daha doğrusu her konuda kendisini doğru seviyede dengeliyor olabilmesi aralarında ki çoğu konuda gerçek bir uyumun oluşmasını sağlayacaktır. Birlikte öğrenme, iletişim ve fikir paylaşımı ilişkinin bel kemiğini oluşturur.

Örneğin en ufak bir tartışma karşısında dahi Terazinin bu dengeleyici özelliği sayesinde sorunlar çok daha fazla büyümeden sonlanacaktır ki bu bir ilişki için çok önemli bir durumdur. Bu ikili arasındaki tek sorun, Kovanın bağımsızlığına çok düşkünlüğü ve özel anlara duyduğu ihtiyaç, eşini her zaman yanında isteyen Terazi için zaman zaman problem olabilir ve tutkuyu biraz geri plana atıyor olmalıdır. Her ne kadar sorunları aşan, sosyal ve yaşamdan zevk alan yapıları olsa da, aşk hayatlarında tutku her daim biraz eksik kalabilir. Lakin aşkları her daim uzun sürelidir ve birliktelikleri her zaman mutlu ilerler.

Cinsel yaşamda da bu ikili son derece uyumludur. Terazi daha duygusal olmasına rağmen, Kovanın cinselliğe geçebilmesi için mental uyaranlara da ihtiyaç duyduğunu çok iyi bilir ve anlar. İnsana değer veren Kovada Terazinin ihtiyaçlarını karşılamak için duygularını öne çıkartmaya çalışır. Dolayısıyla aradaki ilişki oldukça tatmin edici bir boyuta rahatlıkla ulaşır.

Bunu da oku :  Başak Burcunun Genel Özellikleri

Kova Burcu burcu kadını ve Terazi burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %80 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 83 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment