Başak Burcu Kadını – Kova Burcu Erkeği Uyumu

basak-burcu_kova-burcu

Başak Burcu Kadını – Kova Burcu Erkeği Uyumu
Kova burcu ve Başak burcu ikilisi, entelektüel olarak kuvvetli bir ikili olmasına rağmen, bir anlaşmanın sağlanması oldukça güçtür. Başak burcu bir Kova burcuna tutulduysa, belki de bilinçaltınız size oynayıp kendinden çok farklı bir kişilik tarafından etkilenmek istemiştir. Özgür ruhu ile tanıdığımız kova burcunun bu enerjisine ayak uydurabilecek çok fazla burç yoktur. Başak ise çalışkanlığı ve iş hayatındaki başarısı ile konuşulmak ister. Kova burcu tuhaf, farklı, meraklı, geleneklere karşı, soğuk, tarafsız ve bazen de unutkandır. Siz ise geleneklere önem veren, dikkatli, düşünceli, detaycı, meraklı, üretken, soğuk ve tarafsızsınız. Gördüğünüz gibi bir iki benzer yön dışında aslında tamamen farklısınız.Bu ikili, birbirine zıt karakterlerdir. Hasat zamanı dünyaya gelen ve toprak grubuna mensup başak burcu ile su grubuna mensup kovalar birlikte nasıl bir çift olacaklar biz de merak ediyoruz doğrusu.

Başak burcu ve Kova burcu birbirinden tamamen farklı karakterler olmakla beraber, bu ikilinin birliktelikleri kendisinden tamamen farklı biriyle olma isteğinden doğacaktır. Kova duygusal ve bir o kadar da değişken bir kişiliğe sahiptir. Sürekli bir değişim halindedir. Sürekli değişik ortamlarda, değişik kişilerle olmaktan keyif alır. Her iki tipin de ilişkiden ve hayattan beklentileri farklıdır. Kova, Başak burcuna güven vermez. Seksüel açıdan da beklentileri pek birbirlerine uymaz. Uzun vadede uyumlu bir ilişki yakalamaları zordur.

Bunu da oku :  Yengeç Burcu Kadını - Kova Burcu Erkeği Uyumu

Başak aşka ve aileye fazlasıyla değer verir. Kova ise rahat ve özgür olduğu bekarlık günlerinden kolay kolay vazgeçmez. Kovayı evliliğe ikna etmek başak burcu için çok da kolay olmayacaktır. Ancak yine de burç özelliklerine bakarak bu ilişki yürümez diyemeyiz. Her iki taraf da hayatını partnerine göre düzenler ve birbirlerini dinlemeyi başarırlarsa, bu ilişki umut vaat ediyor. Başak burcu ve kova burcu birlikteliğinin genellikle mutlu sonla bitmeyeceği söylenir. Bu onların karakterlerinin ve hayatlarının farklı olmasından da kaynaklanır. Çünkü kova burcu fazla eğlenceli ve çılgın olabilir. Başak burcu ise daha sakin ve mantıklıdır. Gelenekselliğe yatkın olan Başak ile sadece misyonunun geleneksel olandan uzaklaşmak olduğunu düşünen Kovanın ancak insanlığa hizmet çerçevesinde bir araya gelmesi mümkündür. Bir ortak amaç olsa bile, gerçekten ciddi özveri gerektiren bu ilişkinin çok uzun ömürlü olması beklenemez.

Aşk her şeyi affetmediği gibi, her şeyi de görmezden gelmez. Başak ve kova burçları birlikteliğinde, birbirlerine ters düştükleri noktalarda ciddi tartışmalar çıkabilir. Öyle ki başak kovanın hal ve tavırlarından hoşlanmayabilir. Ama yine de aralarındaki güçlü bağ, onları birbirinden ayrılma fikrinden uzaklaştıracaktır. Her ikisine de iş düşüyor. Başak çenesini tutar, kova burcu da hareketlerine daha dikkat ederse mutlu sona ulaşacak bir ilişki olabilir. Günün sonunda ilginç hikaye ve olayları birbirinize anlatıp, günlük haberler ve önemli konular hakkında yorum yapmayı seversiniz. Konuşacak konularınız hiç tükenmez. İkiniz için de özel hayatınız, bireyselliğiniz, kendi kendinize yetmeniz çok önemlidir.

Evlenerek bunları kaybetmekten korktuğunuz için evlilik konusunda acele etmezsiniz. Bu konudaki zamanlamanız birbirine yakındır. Paniğe kapılmayın, korkularınız zamanla yok olabilir. Birbirinizi özgür bırakmalısınız. Bu ikilinin Cinsel yaşamlarında ise, başak ve kova iki taraf da ön plana çıkmak bir yana, insan türünün böyle bir fonksiyonu olduğunu bile unutabilir. Dolayısıyla serin rüzgarların estiği bu ilişkide, ateş yaratabilecek bir kıvılcım bile bulabilmek pek güçtür.

Bunu da oku :  Yengeç Burcu Kadını - Yay Burcu Erkeği Uyumu

Başak Burcu kadını ve Kova burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %40 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 11 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment