Terazi Burcu Kadını – Aslan Burcu Erkeği Uyumu

terazi-burcu_aslan-burcu

Terazi Burcu Kadını – Aslan Burcu Erkeği Uyumu
Terazi kadını ve Aslan erkeği arasında güzel bir ilişki olabilir ve her iki tarafın yaşamında aşkın, sevginin çok değer ve büyük bir önem taşımasıyla, bir araya gelmeleri kaçınılmazdır. Güçlü yönleri ağır basan aslan ve analitik bir zekaya sahip olan terazi ilişkisi, uzun soluklu bir ilişki olabilir. Her ne kadar lider bir burç olsa da, aslan burcu da yalnız kalmaktan çok hoşlanmaz ve ilişkiye büyük önem verir. Hatta evlilik de aslanın öncelikleri arasındadır. Terazi burcu için aile ve ev çok önemli iki kavramdır. Aslan, terazinin bu değerlere olan öneminin farkındadır. Eğer onunla uzun soluklu bir ilişki yaşamak istiyorsa, teraziye onu sevdiğini hissettirecek şeyler yapmalıdır. Aslan lükse olan merakı ile tanınır. Bu merakı sadece kılık kıyafetinden değil, girdiği ortamlar, bindiği arabalar, oturduğu evlerden de anlaşılır. Aslan böyle bir hayata sahip olmak için çok çalışır. Terazi ise hayattaki mutluluğunu işten çok eğlence ile kazanmak ister. Bu ikili zorlu da olsa birlikte mutlu vakit geçirebilirler.

Bunu da oku :  Yengeç Burcu Kadını - İkizler Burcu Erkeği Uyumu

Aslan erkeği neşeli, girişken ve zekidir. Terazi kadını ise zarifliği ve duygusallığıyla dikkat çeker. Bu ikilinin birlikteliği gayet uyumlu ve uzun süreli olacaktır. Aslan erkeği kişiliği ve cazibesiyle Terazi’yi kolayca etkisi altına alır. İlişkinin ilerleyen zamanlarında Aslan erkeği gururunu ön plana çıkararak baskıcı tavırlar izlemeye başlayabilir ancak Terazi bunu dengelemeyi bilecektir. Her iki taraf da seksüel açıdan tutkuludur ve bu ikilinin ilişkisine “iyi” demek az olur!

Ateş elementi Aslan hava elementi Teraziye tutku getirecektir. Aslan burcunun sıcak, hevesli, zarif ve gururlu kişiliği hemen ilginizi çekecektir ve Terazi burcu, ise şu sıralar sevgilisinden daha fazla ilgi bekliyor olabilir. Bunu söylemiyorsa, sevgilisi minik sürprizler yaparak onu mutlu edebilir. Terazi burcu şu sıralar kendini mutsuz hissettiği bir dönemde. Onu hiç görmediği bir yere götürün ya da uzun zamandır gitmek istediği filme götürün. Bu minik jestler, onu yeniden canlandıracaktır. Terazi burcu ve aslan burcu birlikteliğinde, her iki taraf da bu ilişkiden memnun olur.Aslan burcu, biraz bencildir. Sorumluluk alma konusunda sıkıntı yaşayabilir.

Bunu da oku :  Yay Burcu Kadını - Koç Burcu Erkeği Uyumu

Güçlü, kendine güvenli halinden etkilenerek onu çok seksi bulacaksınız. Baştan çıkarmada ustadır ve hiç bir zaman kestirmeden gitmez. Aşkın yok olan sanat olduğuna inanır. Çalışkan bir burçtur ama aşk ilişkilerinde o kadar da sorumluluk almayı sevmez. İlgi göstermekten çok ilgi görmeyi bekler. Bu durumda da terazi burcundan beklediği ilgiyi görmeyebilir. Ancak ikilinin birçok ortak noktası da vardır. Her ikisi de ayakları yere sağlam basan burçlardır. Bitmez tükenmez iyiliği ile terazi, yine kendisi kadar iyimser olan aslan burcundan daha ilk anda etkileneceği için bu ilişki iyi bir başlangıç yapar. Birbirlerini tanıdıkça, birbirlerinin farklı yönlerini de keşfedecekleri için, bu ilişki değişimlerle dolu bir ilişki olabilir.

Aslan ve Terazi cinsel yaşamda da, hayatın diğer alanlarında olduğu gibi mükemmele yakın bir uyum içindedirler. Aslanın sıcaklığı, Terazinin zarafeti ile birleşince, sekste de müthiş bir ikilinin ortaya çıkması kaçınılmazdır.

Terazi Burcu burcu kadını ve Aslan burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %80 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 20 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment