Akrep Burcu Kadını – Boğa Burcu Erkeği Uyumu

akrep-burcu_boga-burcu

Akrep ve Boğa çifti Zodyak’tın zıt burçlarıdır ve her nedense birbirini çektiği malumdur. ikilisinin, aslında birbirine anlayış göstermesi halinde aşk hayatlarında mutluluğu yakalayabilir. Ancak bu yakalama, ikisinin zıtlıklarından kaynaklandığından, başlarda birçok sorunla karşılaşmaları kuvvetle muhtemeldir. Her iki tarafın da çok iradeli olması, ancak kızdıkları zaman dünyayı gözlerinin görmemesi, hep ya da hiç bir ilişkinin yaşanmasına neden olacaktır. Zıtlıkların uyumunu yansıtan akrep ve boğa ilişkisi, bizden tam not almasa da geçer not alıyor. Boğa, akreple birlikte evde oturup baş başa vakit geçirdiğinde, birlikte müzik dinlemekten, birlikte film izlemekten büyük keyif duyarsınız, baş başa vakit geçirdiğinde, birlikte iyi bir ikili olabilirler.

Akrep burcu ile Boğa burcu birbiriyle tam bir bütün oluştururlar. Her iki burç da fazla sosyal olmadığından ilişkilerine daha fazla vakit ayırabilirler. Akrep burcu sahiplenici ve kıskançtır, bu noktada Boğa burcu da aynı özellikleri taşıdığından birbirlerini anlarlar. Akrep burcunun öfkelendiği zamanlarda, sabırlı olan Boğa burcu öfkesinin geçmesini bekler ve onu sakinleştirir. Bu da bir ilişki için önemli bir detaydır. Bu ilişki Akrep burcunun öfkesine, Boğa burcunun ise sabrına dayanarak uzun ömürlü bir ilişki olacaktır.

Bunu da oku :  Başak Burcu Kadını - Başak Burcu Erkeği Uyumu

Siz Akrep karşınızdakinin ruhunun derinliklerini keşfetmek istersiniz. Onun böyle bir ihtiyacı yoktur ve açık bir insandır, bilmek istediklerinizi anlatacaktır. Bu da sizin işinize gelir siz zaten onu merak eder (özellikle ilk başta ) ve kendinizden bahsetmek istemezsiniz. İkinizde sahiplenici ve kıskanç olduğunuz için birbirinizi anlarsınız. Boğa burcu, güçlü duyguları olan bir burçtur ve onun bu güçlü duygularına karşılık verecek bir aşkın hayalini kurar. Onun bu aradığı akrep burcunda vardır. Akrep çok tutkulu, güvenilir ve sadık bir aşıktır. Su grubu ve toprak grubu akrep ve boğa burcu birlikteliği, birbirini tamamlayan iki kişinin birlikteliği olabilir. Akrep ve boğa ikilisi aynı dili konuşmasalar da anlaşmanın bir yolunu bulurlar. Derin bir iç dünyası olan akrep burcunu çözmek çok kolay olmayacağı için, onun bu karmaşıklığı, bir anda boğanın kendisini büyük bir aşkın içinde bulmasını sağlayabilir.

Boğa burcunda eksik olan duygu derinliğini akrep burcu ona sağlayacaktır. Sizin öfke nöbetleriniz sırasında, sabırlı Boğa alttan alarak sizin de kızgınlığınızı geçirecektir. Boğada, siz de değişikliklerin zaman kaybı olduğuna inanırsınız ve düzenli bir hayat istersiniz. Boğa burcu, hiç bir zaman konforlu bir hayata hayır demezler. Bunun için de iş hayatında çok çalışmaktan ve yükselmekten gocunmazlar. Onlar için rahat ve konfor çok önemlidir. Bu nedenle akrep kadını ve boğa erkeği birlikteliği çok iyi bir seçim olabilir. Ayrıca boğa burcunun hayattaki en büyük amaçları arasında sevdikleri ile mutlu ve duygu dolu anlar yaşamak da yer alır. Bu da, akrebin hayatta aradığı eksik olan şeyi tamamlayacaktır.

Sizler için hafta sonu demek sabahtan akşama kadar yatakta iyi vakit geçirmek demek olabilir. Birbirinizin cinsel ihtiyaçlarına o kadar iyi cevap verirsiniz ki, ikinizde fiziksel ve duygusal olarak tam tatmin olursunuz. Akrebin kıskançlıkları ile başa çıkabilecek, sadık bir boğa onunla yatakta da çok mutlu olacaktır. Ancak akrebin cinselliğe bakış açısı ile boğanın ki aynı değildir. Boğa için cinsellik 2. hatta 3. Plandayken, akrep için cinsellik kimi zaman aşktan da ön plandadır. Akrebi her konuda doyuma ulaştırabilecek bir boğa, akrep için vazgeçilmez olacaktır. İkinizin de sekse sağlıklı bir yaklaşımınız vardır.

Bunu da oku :  Koç Burcu Kadını - Koç Burcu Erkeği Uyumu

Akrep Burcu burcu kadını ve Boğa burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %80 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 54 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment