Akrep Burcu Kadını – Koç Burcu Erkeği Uyumu

akrep-burcu_koc-burcu

Akrep Burcu Kadını – Koç Burcu Erkeği Uyumu
Her iki tarafın da inatla uyguladığı kontrol, bağlılığından duygusal yaşamlarında problemler olması büyük olasılıktır ve duygularının kolayca gelişememesine nedendir. Aslan ve koç fiziksel cazibe ve cinsel yaşamlarındaki beklentileri, bu ikiliyi mutlaka birbirine çekecektir. Ancak aşk hayatında stresli bir beraberlik yaşayacaktır. Bu ikili için mutlu bir beraberlikleri olacaktır demek zor olur. Çünkü her ikisinde de bir adım önde olma isteği olduğundan, birbirleri ile çatışabilirler. Bu ilişki aşk değil iş ilişkisi olursa daha başarılı olacaktır. Akrep ve yengeç uyumu kadar başarılı olmasa da, akrep ve koç ilişkisi de doğru adımlar atıldığında başarılı olabilir. Akrep burcu kadını daima kendisine benzeyen, kendisiyle aynı özellikleri yaşayan bir erkek ile beraber olmak ister.

Akrep burcu ile Koç burcu uyumunda her iki taraf da bildiğinden şaşmadığı için hep bir üste çıkma çabası içinde olurlar. Akrep burcu; zor güvenen, her zaman kendi isteklerinin olmasını isteyen bir burç olduğundan yine aynı özelliklere sahip Koç burcu ile anlaşmakta biraz zorlanır. Koç zeki, girişken, neşeli ve biraz da ayran gönüllüdür. Özellikle de kısıtlanmaktan ve yönetilmekten hoşlanmaz. Özellikle Koç burcunun ikili ilişkilerde sadakat problemi vardır. Kolay kolay bağlanmaktan hoşlanmaz. Akrep ise kıskançtır ve hükmetmeyi sever. Özetle bu iki burç arasında uyum pek söz konusu değildir.

Bunu da oku :  Akrep Burcu Aralık Ayı Burç Yorumu

Koçun dediğim dedik tavırları, akrebin kıskançlığı ile buluştuğunda oradaki ateşten her an kıvılcım çıkabilir. Hırslı ve yeni fikirlere açık olan koç burcuna karşılık, duygularını içinde yaşayan akrep ikilisi birbirlerine gerçekten aşık olduklarında, yatakta inanılmaz bir ikili olabilirler. İkinizde uyanıksınızdır ve yeni işler peşinde koşarsınız. İlişkiye farklı şeyler katarsınız belki de bu yüzden birbirinize ilgi duydunuz. Her ikisinin de çok disiplinli insanlar olmadıklarını düşündüğümüzde, bu ikilinin birlikteliği iyi bir seçim olabilir. Koç burcuna mensup kişilerin araştırmacı ruhları vardır, onlar hayatta yenilikler aramaktan hiç sıkılmazlar. Akrep burcu ve koç burcu birlikteliğindeki coşku hiç bir zaman kendini yitirmez. Özellikle yataktaki uyumları, günlük hayatlarına da yansıyacaktır.

Koç ateş elementidir, siz ise su. Siz ondan daha derin duygulara sahip, sezgileri güçlü bir kişisiniz ve cesaretinizi farklı şekilde ifade edersiniz. Koç burcunda sizin derin duygularınızın kırıntısı bile yoktur ve bu yüzden kafanız karışır. O yüzeyde yaşar, siz ise başka insanların duygu ve motivasyonlarının derinine inersiniz. Tabi bu noktada koç burcunun sadakatini sınayacak olan akrep burcuna karşılık koç burcunun çok dikkatli davranması gerekebilir. Çünkü hiç beklemediği anda, hiç beklemediği şeyler onun sınavı olabilir. Akrep burcu karşısındakini sınamadan asla ona tam olarak güvenmez. Bu ikilinin birlikteliği çok yaratıcı olabilir. Akrep burcunun değişik cinsel fantezileri koç burcuna da ilham kaynağı olacaktır. Aşkta bağlılık ve uzun süreli beraberlikler ararsınız o ise sadece anlık yaşar. Biraz sıkılınca da çekip gider. Siz tam sadakat beklersiniz, onun içinse sadakat tutsaklık anlamına gelmektedir.

Cinsellik bu ikilinin en iyi anlaştıkları noktadır, yataktaki ilişkiniz çok ateşli olacaktır. İkiniz de güçlü cinsel güdülere sahipsiniz. Siz aslında uysal bir eş istersiniz. En başta ilişkiniz çok heyecanlı olacaktır ama bu heyecan geçtikten sonra aranızda duygusal bir bağ olmadığını fark edebilirsiniz. Koçun sizinle aynı duygu yoğunluğuna sahip olmadığını ve size rakip gibi davrandığını hissedeceksiniz. Siz kontrol altına almak istersiniz Koç ise hep isyan eder. Her ikisi de cinselliğe düşkün burçlardır. Ateş grubuna mensup koç ve su grubuna mensup akrebin ilişkisi yine de denemeye değer.

Bunu da oku :  Yengeç Burcu 2019 Yorumu

Akrep Burcu burcu kadını ve Koç burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

ADS
(Visited 197 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment