Balık Burcu Kadını – Akrep Burcu Erkeği Uyumu

balik-burcu_akrep-burcu

Balık ve Akrep, her ikisi de Su elementinden olan bu ikili duygusal yaşamlarında birbirlerinin ihtiyaçlarını rahatlıkla anlayarak, karşılık verme kapasitesine sahiptirler. Balık Burcu Akrep sevgilinize sıkı sarılın, o sizin öteki yarınızdır! Aralarında genelde ilişkiyi yapan kısım Balık burcu olur. Bunun en temel nedeni ise, Akreplerin sahip olduğu derin ve duyarlı yapılarıdır. Üstelik oldukça kararlı olmaları da bu özelliklere eklenince Balıklar için sahip olamadıkları temel özellikleri bir arada görmek mümkün hale gelir. Böyle olunca da aradaki ilişkiyi temelden sağlam bir şekilde kurmak için her türlü çalışmayı yapar Balık burcu. Tabii balıklardaki sezgisel ve hayalperest özellikler ise Akrepler için uyumlu bir özellik olarak görülür. Böylelikle aralarında ki bağ karşılıklı bir uyum ile başlayabilir. Peki, Balık burcu ve Akrep burcu arasında hiç sorun olmaz mı.

Akrep burcunun sadık ve tedbirli olması Balık burcunu cezp eder. Akrep erkeği yoğun duygulara sahiptir. Akrep erkeği yalnız kaldığı zaman mutlaka onunla iletişime geçilmelidir. Balık hassas duyguları ve gelişmiş önsezileri ile nerede ne yapması gerektiğini iyi bilir. Balık kadınının kendinden emin tavır sergilemesi Akrep erkeğinin hoşuna gider. Onu bu mücadelesinde sonuna kadar destekler. Balık burcu ile Akrep burcu arasındaki cinsel uyum da mükemmeldir. Balık insanı için seks gerçek aşkın en kutsal biçimde ifade edilmesidir. Balık burcunun bu görüşü Akrep’in oldukça hoşuna gider.

Bunu da oku :  Oğlak Burcu Kadını - Terazi Burcu Erkeği Uyumu

Tabii ki olur. Hemde o kadar şiddetli olabilir ki, bu konuda iki tarafında çok dikkatli olması gerekir. Başta dediğimiz gibi, aralarında ki romantizm ve karşılıklı uyum fazla olacağı için, birbirlerini tam olarak tanımaları çok büyük bir öneme sahiptir. Eğer bir taraf bile kendini kapatır, tam olarak ifade etmez ise aralarında ufak sorunlar hemen başlar. Eğer bu devam eder ve her iki taraf da kendisini açıkça ilişkide ortaya koymaz ise ciddi sorunlar söz konusu olmaya başlar. Her iki burcun da su elementinden olması, birbirini kolay anlama ve tanıma olanağını vermektedir. Balık açısından Akrep son derece çekicidir zira Akrepler hem derin ve duyarlı, hem de Balıkların olmadığı kadar kararlı tiplerdir. Akrebin bu güçlü yanı Balıklara güven verecektir. Akrep Balığın hayata daha geniş bakmasını sağlayacak ve ona yeni ufuklar açacaktır.

Akrep açısından ise, Balık sezgisel olması, güçlü hayallere sahip olması açısından son derece yaratıcı ve onun alışkanlıklarına uyacak kadar da yumuşak başlıdır. Ancak Akrep kontrol eden ve baskı kurmaya çalışan bir burçtur. Bunu açık bir biçimde yapmasa bile, onun endişeleri ya da aşırı zorlayıcı yanı ortaya çıktığında, Balık bu durumdan fazlasıyla şikayet edebilir. Bu beraberlikte yüksek bir çekim, aşk hayatında romantizm vardır ancak her ikiniz de birbirinizi açık bir biçimde ortaya koymak yerine, daha dolaylı bir iletişimi tercih edebileceğinizden, yanlış anlamalar yaratmamaya çalışmalısınız. Bu beraberlik arkadaşlık ve aşk hayatında çok daha akıcıdır. İş hayatında ise sizi harekete geçirebilecek üçüncü bir kişiye daha ihtiyacınız olabilir.

Akrep ve Balık ikilisi, yoğun duygusallığın uzantısı olarak, cinsellikte de uyum içinde hareket ederler. Balığın ihtiyacı olan şefkatli, sıcak ve yumuşak davranışları Akrep sonsuz bir mutluluk içinde sunarken, Balık da Akrebin ihtiyacı olan ihtiraslı cevapları vermek için elinden geleni yapar.

Bunu da oku :  Akrep Burcu Aralık Ayı Burç Yorumu

Balık Burcu burcu kadını ve Akrep burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %80 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 28 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment