Yengeç Burcu Kadını – İkizler Burcu Erkeği Uyumu

yengec-burcu_ikizler-burcu

Yengeç Burcu Kadını – İkizler Burcu Erkeği Uyumu
Hava burcundan olan İkizler Su elementinden olan Yengeç için zorlayıcı ilişkilerden birisidir. Aslında iki burçta saldırgan ya da dikbaşlı değillerdir ancak Yengeç İkizleri güvenilmez ve kendisi gibi fazla huzursuz bulabilir. Yengeç duyguların, hatıraların, geçmişin ve hassasiyetlerin burcudur. Yengeçlerin iç dünyası son derece zengin burçlardır. İkizler ise zihinsel yönden güçlü ama duygusal boyutta Yengeç kadar derine inmek istemezler. Kısacası, Yengeç bu beraberlikte yeterli duygusal cevap alamadığı için hayal kırıklığı yaşayabilir.

İkizler burcunun değişken yapısı ve hareketli olması, duygusal ve romantik Yengeç için ilk başta ilgi çekici olsa da uzun vadede bir ilişki kurmasına en büyük engel haline gelecektir. Yengeç burcunun bazı duygusal tarafları, kendisi ile bile dalga geçen İkizler burcuna komik gelecektir. Kötü niyetli olmasa da İkizler’in mantıklı tarafı Yengeç kadınının kırılgan yapısını öne çıkartabilir. Yengeç kadınının evinde kendini güvende hissetmesine karşı İkizler erkeği bazen eve girmek istemeyebilir. Diğer yandan seksüel olarak da beklentileri farklı olacaktır.

Bunu da oku :  Başak Burcu Kadını - Yay Burcu Erkeği Uyumu

Aynı zamanda İkizler Yengeçten bir önceki burç olduğu için sizin gizli, hassas yönlerinizi de çok iyi bilebilir, hatta sizi zayıf tarafınızdan yaralayabilir. Duygusal boyutta bağlanma ve kararlılık arayan Yengeç için İkizler çok iyi bir partner olamayabilir. Arkadaşça beraberlikler bu ikili için en iyi alternatif olabilir. Bir aradayken sözden söze, duygudan duyguya hızla geçebilirsiniz. İş hayatında Yengeç ekonomik konularda, İkizler ise daha çok pazarlama kısmında olacak biçimde bir rol paylaşımı yapılabilir.

Yengeç burcu ve ikizler burcu kusursuz bir çift olmasa da, kötü bir ikili de değildir. Her ikisi de hem duygularını hem de mantığını konuşturabilir. Özellikle ikizler burcunun entelektüel yapısı, yengeç burcunu kolayca etkileyecektir. İkizler ise yengecin tutkulu bakışlarına hayran olabilir. Derin sevginin yaşanacağı bu ilişkinin uzun sürmesi biraz da yengeç burcunun ellerinde. Bu ikili yatakta bile bir birine zıtlar, ikizler konuşkan ve şakacıdır, siz ise daha ciddi ve duygusalsınız. İkizler yüzeyde yaşar, her şeyi hafife alır ve sizin gibi derinlere dalmayı hem istemez hem de beceremez.

Bunu da oku :  Yengeç Burcu Kadını - Yay Burcu Erkeği Uyumu

Yengeç burcu kadını ve İkizler burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %50 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 14 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment