Kova Burcu Kadını – Aslan Burcu Erkeği Uyumu

kova-burcu_aslan-burcu

Kova Burcu Kadını – Aslan Burcu Erkeği Uyumu
Her ikisi de zeki, dışa dönük, hareketli, samimi ve neşeli insanlardır. Kova, Aslan Burcunun, genel özellikleri ve hayata bakış açıları birbirlerine bir hayli benzer olan iki burçtur Kova ve Aslan. Lakin bu benzerlik, onların bir araya gelmesi için pek yeterli değildir. Bu nedenle Kova ve Aslan burcu ya hiç birlikte olamazlar ya da büyük bir çekim ile birbirlerine bağlanırlar. Lakin bu bağlılık pek uzun süreli olmaz genelde. Çünkü her ikisi de karşıt burçlar olduğu için ilk aşamada birbirlerini çekme olasıkları çok fazladır. Bu andan sonra ise bu çekimi devam ettirmekte genelde her iki burçta zorluk yaşar.

Kendini bulunduğu ortamın lideri olarak gören Aslan burcu genel olarak Kova burcuyla uyumlu bir ilişki gösteremez. İki tarafın da birlikte olabilmesi için gerekli olan kıvılcımı beklemek kova burcu için eziyet gibidir. Herkesin dikkatini çeken Kova burcu, bir Aslan burcunun dikkatini çekemediğinde sinirlenir, uzun bir süre uğraştıktan sonra da pes eder. Kova burçları ilişkide asla ve asla aldatmaya yönelik bir hareket sergilemezler. Başka birinin varlığını hissettiklerinde bile ilişkiyi kesebilir, yeni bir şans vermeyebilirler. Bu iki burcun ilişkisi tarafların duygusal tavırlarına göre olumlu ya da olumsuz şeklini alacaktır.

Bunu da oku :  Yengeç Burcu Kadını - Balık Burcu Erkeği Uyumu

Bildiğimiz gibi Kova burçları için ilişki içerisinde merkezi konumda yer almak, tüm olayların temelinde yer almak oldukça önemlidir. Lakin Aslan burcu, Kovalar için bu isteklerini sunabilecek bir burç değildir. Her ne kadar Aslanların yaşama karşı enerjik yapıları Kovalar için çekici gelse de, bu enerjinin ortasında yer almadıkça pek fazla uyumlu olamazlar. Nitekim ikili arasında bir ilişki olması halinde en büyük görev Kovaya düşer hep. Eğer Kova Aslan için uygun zemini hazırlar, onu daha merkezde tutar ise oldukça başarılı ve uzun süreli bir ilişki söz konusu olabilir.

Aslan burcu ateş grubuna mensup, kova burcu ise hava grubuna mensup burçlardır. Sezgileri oldukça kuvvetli olan aslan burcu, mantıksal duyuları ile hareket eden kova burcu ile anlaşma konusunda zaman zaman zorlanır. Çünkü her ne kadar dışarıdan oldukça resmi ve pek de eğlenceli gibi görünmese de, aslan burçları oldukça duygusal ve eğlenceli tiplerdir. Burada onun iç dünyasını keşfetmek için kova burcuna büyük düşüyor. Farklı karakterler, bu noktada zıtlıkların uyumunu ortaya koyabilir. Ayrıca aslan burcunun lüks zevkleri ve yaşam tarzı, kova burcunu da etkileyecektir. Aralarında daha ilk görüşte bir çekim olacağı kesindir. O andan itibaren birbirlerini tanımaya başlamaları, birlikte mutlu bir çift olacakları mesajını da veriyor olabilir.

Bunu da oku :  Kova Burcu Mart Ayı Yorumu

Cinsel çekimleri oldukça kuvvetli olan kova burcu ve aslan burcu ikilisinin yatakta iyi bir çift olacaklarından ise şüphe yok.

(Visited 18 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment