Kova Burcu Kadını – Başak Burcu Erkeği Uyumu

kova-burcu_basak-burcu

Kova Burcu Kadını – Başak Burcu Erkeği Uyumu
Yaşam amaçlarının çok değişik olması, her ikisinin de kolayca ilişkiye girememesi, mesafeli ve soğuk yaklaşımları ilk aşamalarda bile, problemlerin yaşanmamasına neden olacaktır. Kova ve Başak burcu arasında genel olarak mantık çerçevesinde ilişkiler gelişir. Bunun dışında aşk ve sevgi pek fazla bu iki burç için uygun değildir. Özellikle Başak burcunun oldukça becerili ve zeki bir yapıda olması, Kovanın pratik yapısı ile bir araya gelince ortaya çok kazançlı bir birliktelik çıkabilir. Lakin bunun dışında bir birliktelik beklemek biraz zordur. Özellikle de her iki tarafın birbirinden farklı zevklere sahip olması, hayata bakış açılarının farklı yönlerde olması, ilgilendikleri hemen her şeyin birbirine zıt olması ikili arasında bir ilişkinin doğmasına pek imkan tanımamaktadır.

Kova burcunu anlamak diğer burçlarda da olduğu gibi başak burcu için de oldukça zor olacaktır. Başak burcu kova burcunu özgür bıraktığı sürece onu daha yakından tanır, ona göre davranır ise kova da bu ölçüde ona yakınlaşacaktır. Özgürlüğünü hissetmek Kova burcu için çok önemlidir. Karşısında kendisi gibi hareketli, detaycı ama bir o kadar da anlayışlı bir Başak burcu gördüğü takdirde sizi el üstünde tutacaktır. Bu şartlar sağlandığı takdirde Kova burcunun Başak burcu ile hoş bir ilişkiye başlamaması için bir sebep yoktur.

Bunu da oku :  Akrep Burcu 2019 Yorumu

Kova ve Başak çifti, entelektüel olarak kuvvetli bir ikili olmasına rağmen, bir anlaşmanın sağlanması oldukça güçtür bir ilişki olması halinde dahi, en ufak bir fikir ayrılığında sorun yaşanma ihtimali oldukça fazladır. Doğal olarak her ikisinin farklı zevklere sahip olması ise, sürekli olarak bir tartışma, fikir ayrışması içerisinde olmalarına neden olur ki buda zaman içerisinde ilişkinin ciddi anlamda yıpranması neden olur. Yani Kova ve Başak burcu arasında ki ilişkiyi başlatmakta, devam ettirmekte oldukça zor ve yorucudur. Başak burcu, hasat zamanı dünyaya geldiği için oldukça çalışkandır. Onun bu çalışkanlığı ve hırsı, analitik ve mantıklı yapısı ile tanınan kova burcunun dikkatini çekecektir.

Her ikisi de hem okul hayatında, hem de iş hayatında genel olarak başarılı kişilerdir. O nedenle arkadaşlık ve iş arkadaşlığı ilişkilerinde birlikte iyi anlaşabilirler. Ama söz konusu aşk ilişkisi olduğunda, çok uyumlu bir çift olacaklarını söylemek de yanlış olur. Bir ortak amaç olsa bile, gerçekten ciddi özveri gerektiren bu ilişkinin çok uzun ömürlü olması beklenemez. ikilinin farklı zevkleri, aşk hayatından beklediklerinin de aslında birbirinden ne kadar farklı olduğunu da gösterir. Tabi bu birlikte eğlenceli ve zevkli bir ilişki yaşayamayacakları anlamına da gelmez. Kova ve başak burcu birlikteliği, genel olarak olumlu gibi görünüyor. Bunda başak burcunun sakin ve kararlı yapısının da etkisi büyük. Çünkü başak burcu bir şeyi elde etmek isterse, onu elde etmek için elinden geleni yapmakta hiç çekinmez. Bu durumda da kova burcunu etkilemek için başak burcu oldukça başarılı olabilir.

Cinsel yaşamda ise, her iki taraf da ön plana çıkmak bir yana, insan türünün böyle bir fonksiyonu olduğunu bile unutabilir. Dolayısıyla serin rüzgârların estiği bu ilişkide, ateş yaratabilecek bir kıvılcım bile bulabilmek pek güçtür.

Bunu da oku :  İkizler Burcu Aralık Ayı Burç Yorumu

Kova Burcu burcu kadını ve Başak burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

1/5 - (1 vote)
(Visited 39 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment