Aslan Burcu Kadını – Akrep Burcu Erkeği Uyumu

aslan-burcu_akrep-burcu

Aslan Burcu Kadını – Akrep Burcu Erkeği Uyumu
Aslan ve Akrep burcu , her ikisi de Sabit nitelikten olan bu burçlar Zodyak’ta zorlu bir etkileşim içindedir. Akreple aranızda bastırmaya çalıştığınız sürekli bir gerilim var. Bu yüzden ilişkinizde heyecan eksik olmayacaktır. İkinizde bu heyecanı seversiniz. Birlikteliğiniz güçlü bir enerji yaratacaktır. Ancak bu ikili tutkulu bir aşka sahip oldukları sürece bu durum değişmez ama evlilik kararı aldıklarında bu durum değişir ve aşkları yıpranıp, mutsuz olabilirler. Akrep burcu, kimileri tarafından oldukça ürkütücü bulunur. Hatta bir yerde akrep gördüğünüzde oradan uzaklaşmanız gerektiğini söyleyenler bile var. Oysa akrebin içinde dış kabuğundan çok farklı birisi yatar. Ancak akrep ve aslan ilişkisinin yürüyüp yürümeyeceğinden de emin değiliz. Aslında her ikisi de duygusal burçlar olmalarına rağmen ikisinin de en kötü özelliği bunu saklamalarıdır.

Akrep erkeğinin sihirli çekim gücü Aslan kadınını kolayca etkisi altına alacaktır. İkisi arasında uyumlu ve tutkulu bir ilişki olabilir. Yalnız Akrep’in ikili ilişkilerde fazlaca kıskanç olması ilişkinin yıpratıcı olmasına ve zarar görmesine sebep olabilir. Aslan kadını da Akrep’i baskı altına almaya çalışmamalı ve ona hükmetmeye kalkmamalıdır. Çünkü beklemediği kadar sert bir tepkiyle karşılaşabilir.

Bunu da oku :  İkizler Burcunun Genel Özellikleri

İkinizde sabit burç olduğunuz için hiç bir konuda ödün veremezsiniz ve çıkan kavgada eşyalar havada uçmaya başlar. Akrep, aşkından ölse geri adım atmaz, aslan da aynı özellikleri taşır. Bu ikili yanlışlıkla birbirlerinden ayrılırlarsa, geri dönmek için ilk adımı atan da olmayacaktır. Ancak yine de aslan ve akrep ilişkisi umut vaat ediyor. Her ikisi de aşka ve evliliğe hazır olduğunda, bu ikili mutlu bir çift olabilir.

Akrep burcu tüm burçlar dünyasında en çekici burçlardan biridir hatta belki de en çekici burçtur. Onu her daim birilerinin ilgi odağı olarak görebilirsiniz. Kadınının da erkeğinin de mutlaka peşinde birileri vardır. Aslan burcu da ondan farksız değildir. Ama her ikisi de ben merkezcidir ve sürekli kendilerini düşünürler. Birbirlerini düşünmeleri için ise aralarında gerçek bir aşk olması gerekir. Birlikte olmaya başladıkları ilk zamanlarda son derece tutkulu ve heyecanlı bir birliktelikleri olabilir. Bu ikili, cinsel açıdan inanılmaz çekicidir. Akrep burcu da aslan burcu da cinselliğe düşkün burçlardır ve yeni fanteziler denemekten hiç bir zaman çekinmezler. Akrep ve Aslan burçları cinsellikte büyük bir uyum içindedir. Her ikisi için de cinsellik, kendi becerilerini sergileyecekleri bir arena halini alabileceği için, doyum oldukça yüksektir. Heyecanlı bir seks ilişkisi olan bu birliktelik, ilişkinin kalıcılığı açısından büyük bağlayıcılığa sahiptir.

Akrebin gözleri ruhunun aynasıdır, tüm duygularını gözlerinden okuyabilirsiniz. İkiniz hiç bir şeyi hafife almazsınız, özellikle birbirinizi! İkinizde aynı derecede kıskanç ve sahiplenici olduğunuz için aranızda sorun olmayacaktır. Akrep burcu, bakışları ile daha ilk bakışta aslan burcunu etkilemeyi başarır. Aslan burcunun mağrur tavırları ile birleşince ortaya çok sürpriz bir ilişki çıkabilir. Dikkatli olmalarında fayda var, çünkü bu ilişkinin daha başlamadan bitmesini istemiyorlarsa, ikisi de en baştan dikkatli olmalılardır. Kıskançlık, bu ilişkinin temel taşlarından biri olacak. Akrep burcu da aslan burcu da çok kıskanç kişiler oldukları için, ortaya büyük ve şiddetli kavgaların çıkması da kaçınılmaz olacaktır. Aranızda bastırmaya çalıştığınız sürekli bir gerilim var. Bu yüzden ilişkinizde heyecan eksik olmayacaktır. İkinizde bu heyecanı seversiniz. Birlikteliğiniz güçlü bir enerji yaratacaktır.

Bunu da oku :  Oğlak Burcunun Genel Özellikleri

Aslan Burcu kadını ve Akrep burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %70 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 22 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment