Yengeç Burcu Kadını – Balık Burcu Erkeği Uyumu

yengec-burcu_balik-burcu

Yengeç Burcu Kadını – Balık Burcu Erkeği Uyumu
Yengeç ve balık burçları ikisi de su grubuna mensup insanlarısınız balık burcu ve yengeç burcu ikilisi, birlikte çok güzel maçaralar dolu romantizmi doruklarında yaşayacaksınız. Yenge ve balık burcu her ikisi de oldukça duygusal ve hisli insanlar olduklarından, zaman zaman ilişkide gereksiz duygusallıklar ve alınganlık olabilir. Ancak balık, yengece göre daha alıngan olduğundan, yengeç burcu konuşurken söylediği kelimeler konusunda dikkatli olmalıdır. Her ikisi de suda yaşarlar ve doğal olarak bu kolay işleyen bir beraberlik olmaya adaydır.

Balık, Yengeç kadınlarının en çabuk aşık olduğu burçlardan biridir. Balık burcunun sezgileri de Yengeç burcu kadar gelişmiştir. Zodyak`ın sonuncu burcu olan Balık kendinden önce gelen bütün burçlara anlayış gösterir. Sadece yüzeyde görüneni değil, altında yatan gerçekleri de görmede ustadır. Balık erkeği ile Yengeç kadını aynı beklentilere sahiptir. Düzgün bir ev hayatı, çocuklar, yaratıcılığını ifade edebilme fırsatı onlar için önemlidir. Balık erkeği ile Yengeç kadınının ilişkisi uyum ve aşk içinde ilerleyecektir. Balık erkeği aşkının gücü ile Yengeç kadınını kendine bağlayacaktır.

Bunu da oku :  Başak Burcu Kadını - Koç Burcu Erkeği Uyumu

Ancak Yengeç öncü bir burç olduğu için, bu beraberlikte daha fazla yön verici ve toparlayıcı olabilir. Balıklar da Yengeçler gibi fazlasıyla hassas ve gözyaşı dökmeye eğilimli burçlardır. Bu beraberlikte derin bir anlayış ve birbirlerinin kötü günlerinde yardımcı olabilme kapasitesi vardır. Bir aradayken hoş vakit geçirebilir ve birbirinizin dünyalarını genişlete bilirsiniz. Özellikle Balıklar Yengeçlere daha geniş bir dünya görüşü ve hayata daha esnek ve gamsız bakabilecekleri pozitif bir atmosfer sunabilir. Balıklar ise korunmaktan hoşlandıkları için Yengeçler ona iyi bir annelik yapabilir, onları besleyebilirler. Bu beraberlik arkadaşlık ve evlilik boyutunda daha iyidir. İş ortamında her iki taraf da güvenlik aradığı için ve Balıkların bu güveni sağlayabilmesi güç olacağından dengeye ulaşabilmeleri açısından bir üçüncü kişiye daha ihtiyaçları olacaktır.

Yengeç burcu kadını ve Balık burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %90 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 160 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment