Yengeç Burcu Kadını – Kova Burcu Erkeği Uyumu

yengec-burcu_kova-burcu

Yengeç Burcu Kadını – Kova Burcu Erkeği Uyumu
Yengeç burcu sizler su grubuna mensup insanlarısınız, Kova burcu hava grubuna mensup insanlarıdır, bu ikili bir arada çok iyi anlaşamazlar. Hayatını gün ve gün planlayan ve yarından, yaşamdan hep endişe duyan Yengeç burcu ile, yaşamında aniden değişikleri çok seven, kendini dert ve sıkıntıya sokmak istemeyen Kovanın orta noktayı bulması oldukça güçtür. Kova burcu insanı hayatı araştırmacı bilgili bir bilim adamı gibi yaşar. Verileri toplayıp mantıklı zekice sonuçlar çıkarmaya çalışır. Yengeç burcu ise kalbinin ve yüreğinin sesinin onun hep doğru yöne götürdüğünü tecrübeleri ile bilir. Yengeç hayatta her şeyin göründüğü gibi olmadığına inanır ve sezgisine güvenir. Su elementi olan Yengeç burcunun iç güdüleri hava elementi Kova’ya göre çok daha fazla gelişmiştir.

Yengeç kadını ile Kova erkeği ayrı dünyaların insanlarıdır. Kova insanı, hayatı araştırmacı bir bilim adamı gibi yasar. Verileri toplayıp mantıklı sonuçlar çıkarmaya çalışır. Yengeç ise kalbinin sesinin onun hep doğru yöne götürdüğünü düşünür ve ona göre hareket eder. Kova erkeği ilişkisinde mesafeli bir tavır sergileyebilir. Başta onun bu ilgisiz havası gizemli gelip Yengeç kadınını çekse de zamanla kırıcı bir hal alabilir. Kova bireyseldir, bir çift gibi hissedemez ve düşünemez. Bu yüzden de ilişkideki verici taraf her zaman Yengeç olacaktır. İki burcun ilişkisi heyecanlı başlasa da hüsranla bitebilir.

Bunu da oku :  Kova Burcu Kadını - Terazi Burcu Erkeği Uyumu

Bu beraberlik için çok çaba sarf etmek gerekir. Her iki burç da farklı hayatların insanıdır. Yengeçler bağlılığa önem veren, oldukça muhafazakar ve duygusal alanda derinliği olan kişilerdir. Kovalar ise şu anda değil, gelecekte yaşayan, özgürlüklerini fazlasıyla önemseyen, çoğu zaman sert ve uzak durabilen insanlardır. Yengeçler açısından Kovalar anlaşılmaz tiplerdir. Kova en son teknolojilerle ilgilenmek, sosyal alanda öne çıkmak ve hayatı dış dünyada daha fazla yaşamak isteyen kişilerdir. Halbuki Yengeçler aile hayatını, geleneksel akşam yemeklerini çok daha fazla tercih ederler. Bu yüzden bu beraberlikte tarafların birbirlerine inanılmaz derece hoş görülü olmaları gerekir ki, bu da çoğu zaman kolay olmaz. Bu beraberlikte Kovanın Yengeç’i kendine güven veren bir yer gibi görme eğilimi olabilir. yengeç altta kaldığı sürece problem olmaz Yengeç’in endişeleri sınırı aşarsa, Kova geri dönmemek üzere ayrılabilir.

Yengeç burcu kadını ve Kova burcu erkeği ilişkisi için astrolojik açıdan %20 ihtimalle olacak ya da olmayacak diyebiliriz.

(Visited 4 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment